23.08.2014

  Güldür Güldür Programının Konusu ve Oyuncu Kadrosu, İlk Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Çıkacak?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Fox TV'den yeni bir komedi programı

  Yakında ekranlarda yayınlanmaya başlayacak olan Güldür Güldür’ün oyuncu kadrosu belli oldu.

  Fox TV ekranlarında yakında yayınlanmaya başlayacak olan, komedi tiyatro formatındaki program “Güldür Güldür“de günlük hayatta yaşanan olaylar farklı bir bakış açısıyla ele alınacak.

  Programda, her hafta günlük hayatın önemli bir konularına mizahi bir formatla parmak basaılacak. Oyuncular aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendi mizah anlayışları ile yeni yaklaşımlar ve çözümler getirecek. Programın oyuncu kadrosunda Ali Sunal, Alper Kul, ve Aylin Kontente’nin yanı sıra Doğa Rutkay, Çağlar Çorumlu, Sıla Gençdağ, Onur Atilla, Onur Buldu, Ozan Akbaba, Hande Dane, Şirincan Çakıroğlu, Pınar Şenol, Doğukan Polat ve Aziz Aslan bulunuyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği programın yönetmeni ise Meltem Bozoflu.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Hürrem Sultanın Oğlu Şehzade Beyazıd ve Oğullarının Ölümü Nasıl Oldu, Ölüm Şekli ve Nedeni

  Gangnam Style Yetenek Sizsiniz Programına Ne Zaman Çıkacak?

  Bu sayfadaki "Güldür Güldür Programının Konusu ve Oyuncu Kadrosu, İlk Bölüm Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta Çıkacak?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *