29.07.2014

  Hamileyken maydonoz suyu içebilirmi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Hamileyken maydonoz suyu içebilirmi

  Hamileler maydonoz suyu içebilirmi

  İbrahim Saraçoğlu zayıflamaya yardımcı zayıflamada yağların erimesini kolaylaştıran özel yağ yakıcı maydanoz kürü hazırlanışı

  15, 16 tane taze maydanozları saplarıyla beraber ortadan kırıp bilandırın içine koyun içine bir tane tamlimonun suyunu sıkıp ve üzerine yarım bardağına az vazla su koyun bilandırı bir dakika çalışrırın bilandırı olmayanlar mutfak robutunda da yapabilirsiniz ve yemyeşil su meydana gelir.

  Maydanozun o yeşil suyunu sabah kahvaltıdan 10, 15 dakika önce içilirse yağların erimesini hızlandırır. Bu yağ yakmada doğrudur ve yağ yakamada hızlandırır.

  Kara ciğer yağlanması şikayeti olanlarda bu kürü 15 gün ara vermeden kullanmalı 3 veya 5 gün ara verip tekrar 15 gü bu kürü kullanılırsa karaciiğer yağlarınıda eritir. Bu kürü Uyguladığınızda daha dinc ve zinde olduğunuzu görekceksiniz.

  Birde deri altı iltihapı varsa ciltte dışarı atar cildin daha parlak ve genç gösterir.

  Bu Kürü Kimler uygulayamaz: Tansiyonu düşük olanlar kullanamaz maydanoz tansiyonu düşürür

  Hamileler Maydanoz Yiyebilirmi

  Hamileler Maydanoz suyu içebilirmi,
  Hamilelikte Maydanoz Tüketimi
  Hamilelikte Maydanoz Yemek

  Hamileler Maydanoz Yiyebilirmi sorusuna bakın uzmanlar ne diyor?..

  Marul, domates, havuç, maydanoz ve salatalıktan oluşmuş lezzetli bir salata hem hamilelik döneminde hem de hamilelik sonrasında iyi bir besin kaynağı.
  Hergün yenen bu karışım; sizi kalp, kanser ve şeker hastalığı riskinden korur.

  Maydanoz; bir demir deposudur. Demir ise hamilelik öncesi ve sonrası vücut için en gerekli maddedir. A ve C vitamini ile kükürt, fosfos ve mangan elementleri deposu olan maydanoz sindirimi kolaylaştırıyor, böbrek taşlarını düşürüyor, görme gücünü ve anne sütünü artırıyor. Genellikle taze yenmesi önerilir. Bir tutam maydanoz, günlük C vitamini ihtiyacının çoğunu karşılar. Vücuttaki zehirli maddeleri dışarı atar. Salata hamilelik döneminde iyice yıkanmış olarak tüketilmelidir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bilgisayar programcılığı staj dosyası örnekleri

  yüksek kolesterolü olanlar neler yemeli

  Bu sayfadaki "Hamileyken maydonoz suyu içebilirmi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. davut
   9 Eylül 2012

   güzel bilgiler

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *