29.07.2014

  Hangi Sitelere Girildiğini Nasıl Öğrenirim, Nerden Öğrenilir, Nereye Bakmam Gerek, Nereden Bakılıyor?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Avant Browser program opera ve mozilla gibi Fakat internet explorer tabanını kulanıyor.yani şöyle opera ve mozilla da girdiğin adresleri sadece kullandığın programda görürsün.ancak avant bowser ise internet explorerde girdiğin tüm sayfaları kaydediyor. Yani Hangi Sitelere Girildiğini Öğrenmek Ve Takip Etmek İstiyorsanız Bu Programı Yükleyip Kullanabilirsiniz ..Aşağıda Programla İlgili Bilgi verilmiştir..

  Browser(web tarayıcısı) nedir, ne işe yarar ?
  Browser(web tarayıcısı) World Wide Web uzerinde dökümanların transfer edilip görüntülenmesini sağlayan programlara verilen addır.Diğer adıyla Ağ tarayıcısı, kullanıcıların ağ sunucuları üzerinde yer alan HTML sayfalarını açmasını sağlayan yazılımdır. Şu anda en çok kişi tarafından kullanılan tarayıcı Microsoft İnternet Explorer, onun ardından Mozilla Firefox, ve üçüncü olarak da Safari’dir.

  Avant Browser son zamanlarda ön plana çıkmayı başaran internet tarayıcılarından birisidir. Tarayıcı ile tab kullanabilir, rss takip edebilir, mouse hareketleri (mouse gestures) kullanabilir, otomatik form doldurabilir ve içerisinde bulunan sayısız özelliklerden yararlanabilrsiniz. Güvenliğinizide ön planda tutan Avant Browser Internet Explorer alt yapısını kullanmaktadır.

  Avant BrowserTarayıcının Özelliklerini Şöyle Sıralayabiliriz:

  Çevrimiçi Profil Deposu
  Kullanıcının yer imlerini, ayarlarını çevrimiçi hesabında saklı bir şekilde tutabilen tarayıcı, dilediğiniz zaman değişik yerlerden aynı profile sahip olmalarını sağlayabiliyor.

  RSS Okuyucusu
  RSS/ATOM beslemelerini okuyabilir, favori beslemelerinizi yer imi olarak saklayabilirsiniz.

  Otomatik Doldurma
  Web şifrelerinizi hatırlayabilme özelliği ile otomatik form doldurabilir.

  Fare Hareketleri
  Mouse hareketleri sayesinde kullanıcıların sıkça yaptıkları gezinti operasyonlarını yapma imkanı tanıyor.

  Popup/Reklam Engelleyici
  Sürekli olarak karşınıza çıkan ve canınızı sıkan reklam ve pop-up pencerelerini otomatik olarak engelleyip bant kullanımızı en aza indirgeyebilmektedir.

  Özel İçeriği Koruyor
  İnternette gezilen tüm sayfaların geçmişlerini tamamen silerek kişisel bilgilerinizi güvence altına alabilmektedir. Girilen URL’ler, otomatik tamamlamalar, çerezler, geçmiş, geçici internet dosyaları v.b gibi bilgilerde bunlara dahildir.

  Donma va Kasılmaları Engelliyor
  Ajax kasılmaları, çökmeleri ve donmalarını tamamen engelleyebilmektedir.

  Düşük İşlemci Kullanımı
  İşlemcinizi yormadan mükemmel hızlara ulaşabilmektedir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Zaman tünelinden kesin kurtulmanın yolu, zaman tüneli tamamen kurtulma yöntemi

  Zaman Tüneli Kapatmak İstiyorum, Nasıl Kapatabilirim, Ne Yapmalıyım?

  Bu sayfadaki "Hangi Sitelere Girildiğini Nasıl Öğrenirim, Nerden Öğrenilir, Nereye Bakmam Gerek, Nereden Bakılıyor?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *