21.08.2014

  Hızlı kaş uzatma yöntemleri, çabuk kaş uzatma yolları, kaşlar nasıl uzar

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kaş uzatmanın kolay yolu, kaş uzatma yöntemleri kaş uzama süresi hızlı uzatma çabuk uzatmak için ne yapmalı

  Kaşlarınızı alırken bir anlık dikkatsizlik sonucu kazaya kurban gittiyse üzülmeyin.Sizlere kaşlarınızı en hızlı şekilde uzatabileceğiniz yöntemleri sunuyorum
  cilt 2182

  * Protein bildiğiniz gibi saçlarımızın uzaması içinde çok önemli. A, B3. C ve E vitaminlerini almaya özen gösterin.

  * Duş alırken veya yüzünüzü yıkarken çok fazla bastırmadan iç taraftan dışa doğru parmaklarınızla kaşlarınıza 10-15 kere masaj yapın.

  * Saf zeytinyağını parmağınıza damlatarak kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye masaj yaparak yedirin. Eğer var ise hintyağı daha etkili olacaktır. 5-10 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayınız.

  * Parmağınızla veya bir pamuğa biraz vazelin sürerek kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye yavaşça sürün. Ardından ılık suyla durulayın. (Eğer yukardaki öneriyi uyguladıysanız gerek yoktur.)

  * Kullanmadığınız temiz yumuşak bir diş fırçasını alın, kaşlarınızın uzamasını istediğiniz yerleri yavaşça (tahriş etmeden) 1 hafta boyunca 1-2 dakika fırçalayın.

   

  Kaşlar insan yüzüne şekil veren en önemli unsurlardandır. Birkere bozarsanız şeklini düzeltmek uzun zaman alır. Ama üzülmeyin aşağıda kaşlarınızın kolay uzaması için birkaç tavsiyede bulunacağız.

  Duş alırken veya yüzünüzü yıkarken çok fazla bastırmadan iç taraftan dışa doğru parmaklarınızla kaşlarınıza 10-15 kere masaj yapın.

  Saf zeytinyağını parmağınıza damlatarak kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye masaj yaparak yedirin. Eğer var ise hintyağı daha etkili olacaktır. 5-10 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayınız.

  Parmağınızla veya bir pamuğa biraz vazelin sürerek kaşlarınızın uzamasını istediğiniz bölgeye yavaşça sürün. Ardından ılık suyla durulayın.

  Kullanmadığınız temiz yumuşak bir diş fırçasını alın, kaşlarınızın uzamasını istediğiniz yerleri yavaşça (tahriş etmeden) 1 hafta boyunca 1-2 dakika fırçalayın.

  kaş uzatma yöntemleri kaş uzatmak için ne yapmalı hızlı kaş uzatma çabuk kaş uzatma kaş uzatma yolları kaş uzatmak kaş çıkması için ne yapılmalı zeytinyağı kaş hizli kas uzatmak kaşlara zeytinyağı kas uzatmak en hızlı kaş uzatma hizli kaş uzatma hızlı kaş uzatma yöntemleri kaslara zeytinyagi
  Sponsorlu Bağlantılar

  Bel ölçüsü alma, ideal bel ölçüsü nasıl alınır

  Kirpikleri Uzatmak İçin Bitkisel Çözüm

  Bu sayfadaki "Hızlı kaş uzatma yöntemleri, çabuk kaş uzatma yolları, kaşlar nasıl uzar" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *