31.07.2014

  Huzur Sokağı Oyuncu Kadrosu, Oyuncuların İsimleri ve Resimleri, Başrol Karakterleri Kimler Oynuyor?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kutsi Ve Selin Demiratar, Huzur Sokağı Dizisinde Buluşuyor

  Son olarak önceki yıl ‘Şüphe’ dizisinde yer alan Selin Demiratar, 1970 yılında Yüksel Çakmaklı tarafından filme çekilen ‘Huzur Sokağı’ projesiyle ekrana dönmeye hazırlanıyor.

   

  atv’de yayınlanacak olan dizi, ünlü yazar Şule Yüksel Şenler’in aynı adlı eserinden yola çıkılarak çekilecek.

  Demiratar, Türkan Şoray’ın hayat verdiği Feyza karakterini canlandıracak. Dizinin başrol oyuncularından birini Doktorlar dizisi ile oyunculağa adım atan Kutsi canlandıracak.

  Set Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin oyuncu görüşmeleri devam ediyor. Demiratar’ın projeyle ilgili yaptığı ilk görüşmede 13 bölüm ücretinin tamamını peşin almak istediği de kulislerde konuşulan söylentiler arasında.

  Huzur sokağı dizi oyuncu kadrosu
  Huzur Sokağı oyuncuları

  Huzur sokağı dizisinde kimler oynuyor

  ATV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Huzur sokağı dizisinin oyuncu kadrosu tam olarak netleşmediHuzur sokağı dizisinin oyuncularıKulislerde dolaşan isimler arasında iki ünlü sima varHuzur sokağı dizisinin oyuncuları Bunlardan bir tanesi son olarak Şüphe isimli dizide seyirciyle buluşan Selin demiratar, diğeri ise Doktorlar dizisiyle oyunculuğa başlayan şarkıcı KutsiHuzur sokağı dizisinin oyuncularıHuzur sokağı dizisinin oyuncularıHuzur sokağı dizisinin oyuncuları

  Dizinin henüz tam kadrosu açıklanmamış olması nedeniyle konuyla ilgili detaylı bilgi veremiyoruzHuzur sokağı dizisinin oyuncuları Ama çok yakın bir zamanda dizi hakkında geniş bilgiyi sitemizde bulabilirsinizHuzur sokağı dizisinin oyuncuları

  Sponsorlu Bağlantılar

  2012-2013 Telegol programı hangi kanalda çıkacak ne zaman başlayacak saat kaçta hangi gün ?

  Sultan Dizisi Oyuncu Kadrosu, Oyuncuların İsimleri ve Resimleri, Başrol Karakterleri Kimler Oynuyor?

  Bu sayfadaki "Huzur Sokağı Oyuncu Kadrosu, Oyuncuların İsimleri ve Resimleri, Başrol Karakterleri Kimler Oynuyor?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *