28.07.2014

  İnternetten Anıtkabiri Ziyaret Et 3D Anıtkabir Sanal Gezisi

  Sponsorlu Bağlantılar

  10 Kasım Atatürkün mezarını internetten online ziyaret etmek için ne yapılır, nasıl ziyaret edilir?

  Google Earth tabanlı yazılımıyla 3 boyutlu sektörel rehber hizmeti sunan 3DLocationEarth.com, 10 Kasım’a özel bir çalışmayla Anıtkabir’i sanal ziyarete açtı.Google Earth’te 7 bin 500 adet 3 boyutlu bina sergileyen 3DLocationEarth.com, Türkiye ile özdeşleşen yüzlerce tarihi ve kültürel eserin ardından Anıtkabir’i de sanal ortama taşıdı.3 boyutlu uygulama sayesinde Mustafa Kemal Atatürk’ün kabrinin bulunduğu Anıtkabir’i orada gibi gezme fırsatına sahip olacak.

  Bu uygulama Tamamen Türk girişimi olan uygulama sayesinde ayrıca Topkapı Sarayı, Sultanahmet Camisi ve Sultanahmet Medyanı, Ayasofya Müzesi, Mısır Çarşısı, Çırağan ve Dolmabahçe sarayları, Galata Kulesi, Kızkulesi, Ankara Kalesi, Bodrum Kalesi, Efes Antik Tiyatro, Meryem Ana Kilisesi, Aspendos, Mersin Kız Kalesi, Konya’daki Mevlana Türbesi gibi tarihi ve kültürel eserler 3 boyutlu olarak görülebiliyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Windows8 kamera nasıl açılır, webcam açma, Win8 webcam sorunu hatası çözümü

  Windows 8′in Güvenliği ve Zararlı Virüslere Karşı Koruması Nasıl?

  Bu sayfadaki "İnternetten Anıtkabiri Ziyaret Et 3D Anıtkabir Sanal Gezisi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *