27.08.2014

  İphone uygulaması nasıl yüklenir, iphone’a ücretsiz uygulama indirme

  Sponsorlu Bağlantılar

  iphone bedava uygulama yükleme, nasıl indirilir, iphone telefonlara ücretsiz uygulama indirme nasıl yapılır, nereden indirilir?

  iPhone a ücretsiz olarak uygulama yüklemek için ilk olarak iTunes hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

  iTunes hesabı oluşturduktan sonra aşağıdaki işlemleri takip ederek iPhone a uygulama yükleyebilirsiniz.

  Eğer ilk defa uygulama yükleyecekseniz iTunes un sol tarafında “Applications” sekmesinin çıkması için,iTunes Store dan ücretsiz bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu bölüm, uygulamaların itunes içerisinde gösterildiği yerdir.

  İndirdiğiniz uygulama, iTunes un sol tarafına “Applications” sekmesi açılacaktır ve indirdiğiniz uygulama bu sekmenin içinde görünecektir.

  Eğer başka bir yerden indirdiğiniz uygulamayı yüklemek istiyorsanız,yapmanız gereken indirdiğiniz uygulamayı iTunes un sol tarafında duran “Applications” sekmesinin içine kopyalamaktır.

  Uyglamaları iTunes içine yükledikten sonra, iPhone a aktarımını yapabilirsiniz. iPhone u bilgisayarınıza USB kablosu ile bağlayın.

  iPhone u bağladıktan sonra iTunes un sol tarafında “Device” sekmesinin altında iPhone unuzun ismine tıklayın ( “iPhoneiStanbul” gibi.. )

  Daha sonra iTunes un iPhone nunuzun özelliklerini gösteren kısmının üst tarafında soldan 3. sırada bulunan Applications sekmesine tıklayın.

  “Applications” sekmesine geldiğinizde üst tarafta “Sync Applications” un yanındaki kutucuğu işaretleyip,karşınıza çıkan soruda da “Sync Applications” u seçin.

  Son olarak yapmanız gereken istediğiniz uygulamaları işaretleyip,sağ en altta “Sync” butonuna basıp eşleştirmenin bitmesini beklemektir.
  kaynak:iphoneistanbul

  Sponsorlu Bağlantılar

  BlackBerry Blade Teknik Özellikleri, Çözünürlük Kamera Hafıza İşletim Sistemi

  Vodafone müşteri hizmetleri telefon numarası kaçtır 2012-2013

  Bu sayfadaki "İphone uygulaması nasıl yüklenir, iphone’a ücretsiz uygulama indirme " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *