02.08.2014

  İstanbul’da böbrek taşı kıran hastaneler kadıköy

  Sponsorlu Bağlantılar

  İstanbul’da böbrek taşı kıran hastaneler kadıköy

  Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi

  Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi

  Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezii böbrek ve diğer üriner sistem taşlarının eswl, endoskopik (üreterorenoskopik), perkutan ve açık cerrahisi konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca ürolojik hastalıkların tanı ve tedavisi yapılmaktadır. Sürekli yenilenen hizmetlerimiz ve güler yüzlü personelimizle ihtiyaç duyulan her an hizmetinizdedir. Web sitemizde sık karşılaştığımız ürolojik hastalıklar ve bunların tedavi yöntemlerini sizlere sunmaya çalıştık.

  Üreter ve Mesane taşlarında cerrahi veya endoskopik tedaviye karar vermeden mutlaka bize de danışın. Wolf Piezolith 2300 ESWL aleti ile böbrek, üreter ve mesane taşlarında oldukça yüksek bir başarıya sahibiz. Anadolu yakasında ultrasonik olarak taşkıran bu cihazla hizmet veren; tek merkez olarak çalışmaktayız.

  Taş hastalarımıza ellerindeki tetkikleri ile (röntgen filmleri, ivp, idrar ve kan tetkikleri, ultrasonografi) bize müracaat ettiklerinde muayene ücreti alınmadan taş kırma hakkında bilgi verilmektedir.

  WOLF marka USG görüntüleme sistemi ile çalışan ESWL cihazımızın konforunu yaşayın.

  Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi olarak amacımız üriner sistem taşlarınızda cerrahi tedaviye gerek kalmadan kırılmasını sağlamaya çalışmaktır.

  Hastane Adı: Koşuyolu Böbrek Taşı Kırma Merkezi
  Telefon: (0532) 316 67 48
  Faks: (0216) 326 44 75
  Adres: Kalfaçeşme Sokak 2/1 D: 2 Koşuyolu
  İlçe: Kadıköy
  İl: İstanbul
  Sponsorlu Bağlantılar

  Ankara’da bobrek taşı kıran hastaneler

  Anadolu Selçuklu döneminde hacı bektaş gibi önemli bilim adamları, kültür ve uygarlık

  Bu sayfadaki "İstanbul’da böbrek taşı kıran hastaneler kadıköy" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *