20.08.2014

  İzmirde Açık Büfe Kahvaltı Yerleri, İzmir brunch Mekanları

  Sponsorlu Bağlantılar

  TEPE KAHVE 
  Çeşme yolu üzerindeki Barbaros Urlu Köyü mevkiinde, 60 yılı geride bırakmış Tepe Kahve (Çetin’in yeri) kahvaltılarıyla iddialı.
  İZMİR / Tel: 0 232 772 81 91

  NACİ USTA RESTORAN 
  Pazar günleri sabah 08.00’den öğlen 14.00’e kadar açık olan açık büfede 5 çeşit peynir, 7 çeşit reçel, kuru üzüm, çeşit zeytin, bal kaymak, pastırma, sucuk, salam, sosis tava, 7 çeşit börek çeşidi, çeşitli ekmekler, köylü usulü patates, sosisli ve çırpma yumurta çeşitleri, menemen, domates söğüş bulunuyor.
  İZMİR / Tel: 0 232 239 41 01

  ŞAFAK TUR.-narlıdere
  işletmede günboyu kahvaltı hizmeti sunulmaktadır.

  radika restaurant -bornova
  çam ormanları içindeki gerçek cennet.ege mutfağının tüm zenginlikler giritli ustaların elinden daha önce tatmadığınız lezzetler kahvaltıda rum peyniri kofterja girit böreği sebzeli yada böğürtlenli bilinçiki ve daha sayamadığımız harika lezzetler…

  Sini Köşk Restaurant -Buca
  İzmir`in bir zamanlar Levantenlerine ve Türkiye`nin en güzel üzüm bağlarına ev sahipliği yapan Buca Beldesi, içerisinde yaşattığı köşk ve konaklarla da bilinmektedir. 1905 yılında inşaa edilen Gavrili Konağı’da mimarisi ve sunduğu büyülü atmosferi, tarihe tanıklık eden muhteşem bahçesi ile buna en güzel örneklerden biridir. tarihi dokusuyla farklı bir konsept taşıyan bu eşsiz mekanı restore edilmiş ve yenilenmiş
  Kategori: İzmir
  Ürün&Hizmet: AçıkBüfe Kahvaltı-Alacarte-Kebap

  Sponsorlu Bağlantılar

  İzmirde görülmesi gereken tarihi yerler, izmirde gezilecek tarihi eserler ve mekanlar nereler

  İzmirde nereler gezilmeli, İzmirin mutlaka gidilmesi gereken yerleri ve mekanları

  Bu sayfadaki "İzmirde Açık Büfe Kahvaltı Yerleri, İzmir brunch Mekanları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *