27.08.2014

  Kablosuz Ağ Şifresini Nasıl Değiştirebilirim, Nerden Değiştirilir Hata Veriyor Değişmiyor Sorunun Çözümü İçin Yardım

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Hakkında Bilgi

  Arkadaşlar kablosuz ağ şifre değişikliği için modeminizin yönetim sayfasında wpa wpa2 wep gibi seçenekler mutlaka vardır modeminizin markasına göre yönetim sayfası giriş şifresi vardır ve bu şifre genellikle admindir.Modeminizde şifre değişikliğini yapamıyorsanız Modeminizin üretici sayfasından kullanma kılavuzunu indirirseniz sorununuzu büyük ihtimalle çözümliyeceksinizdir.

  Eğer bu uygulamaları yaptınız ve Kablosuz Ağ Şifresini Değiştirme Sorunu hala çözemediyseniz birde şunu deniyebilirsiniz arkadaşlar önce Modeminizi resetleyin daha sonra kurulum için daha önce nasıl girmişseniz o yöntemle modemizi kurun modeminizi kurarken kablosuz şifre koyacağınız alanı görürsünüz burdan şifrenizi değiştirmeyi deneyin.

  Bu konuda daha deneyimli arkadaşlar lütfen sizlerde bilgilerinizi paylaşırsanız daha yararlı olabiliriz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kablosuz Ağ Ayarlarımı Yapılandırmak İçin Windowsu Kullan Sorunu Hatası ve Problemin Çözümü İçin Yardım

  Chrome kilitlenmesi ve çökmesi hatası sorunu ve çözümü için ne yapmak gerekir

  Bu sayfadaki "Kablosuz Ağ Şifresini Nasıl Değiştirebilirim, Nerden Değiştirilir Hata Veriyor Değişmiyor Sorunun Çözümü İçin Yardım" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *