21.08.2014

  Kadın Semazenlerin Semazen Gösterisi Fotoğrafları

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kadın Semazen Resimleri Resmi,

  Kadın Semazen Fotoğrafı Fotoları,

  37 kadın semazenin, yaklaşık 40 kadın mutriban ve neyzen eşliğinde yaptığı sema gösterisinden resimler…

  Çok güzel bir haber paylaşmak istiyorum sizlerle keşke imkanımız olsaydı bizlerde izliyebilseydik dedim bu güzel resimleri görünce..Bursa’da, Karabaş-i Kültür Merkezi’nin bayan semazenleri tarafından düzenlenen sema gösterisi yoğun ilgi gördü.Bursa Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Salonu tamamen dolduran ve sadece kadınlardan oluşan izleyiciler, 37 kadın semazenin, yaklaşık 40 kadın mutriban ve neyzen eşliğinde yaptığı bu muhteşem sema gösterisini ilgiyle izledi.

  Mevlana’nın 738. vuslat yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Bursa Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği ile Osmangazi Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği organizasyon, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde (AKKM) gerçekleştirildi.

  Sponsorlu Bağlantılar

  2012 Yüksek Çözünürlüklü Manzara Resimleri

  Ayça Kuru En Güzel Resimleri – Foto Galeri

  Bu sayfadaki "Kadın Semazenlerin Semazen Gösterisi Fotoğrafları " konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *