Kadın Semazenlerin Semazen Gösterisi Fotoğrafları

599 0
Sponsorlu Bağlantılar

Kadın Semazen Resimleri Resmi,

Kadın Semazen Fotoğrafı Fotoları,

37 kadın semazenin, yaklaşık 40 kadın mutriban ve neyzen eşliğinde yaptığı sema gösterisinden resimler…

Çok güzel bir haber paylaşmak istiyorum sizlerle keşke imkanımız olsaydı bizlerde izliyebilseydik dedim bu güzel resimleri görünce..Bursa’da, Karabaş-i Kültür Merkezi’nin bayan semazenleri tarafından düzenlenen sema gösterisi yoğun ilgi gördü.Bursa Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlenen program, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Salonu tamamen dolduran ve sadece kadınlardan oluşan izleyiciler, 37 kadın semazenin, yaklaşık 40 kadın mutriban ve neyzen eşliğinde yaptığı bu muhteşem sema gösterisini ilgiyle izledi.

Mevlana’nın 738. vuslat yıldönümü etkinlikleri kapsamında, Bursa Mevlana Kültürünü Tanıtma ve Yaşatma Derneği ile Osmangazi Belediyesinin ortaklaşa düzenlediği organizasyon, Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde (AKKM) gerçekleştirildi.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "Kadın Semazenlerin Semazen Gösterisi Fotoğrafları"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *