23.08.2014

  Kadınların erkekleri mutlu eden hareketleri, bir erkeği neler mutlu eder, kadın ne yaparsa erkek mutlu olur?

  Sponsorlu Bağlantılar


  Erkeklerin söylediği bazı kelimeler ve hareketler ile aşklarını söylemeleri kadınları şaşırtabilir ama bu 4 hareket kesinlikle etkiliyor.

  1. Özenle giyinip makyaj yaptığınızı izlemek

  Bayanların makyaj yapması erkeklere işkence gibi gelebilir fakat onları izlemek erkekleri büyüler. Bayanların havlu ile oturup, aynanın karşısına geçip makyaj yapmalarının erkeklere sevimli gelen bir yanı vardır. Dışarı çıkmadan önce ya da sabahları sizi izleyebilmesi için kapıyı aralık bırakın.

  2. Onun çekici olduğunu söylemek

  Bayanlar güzel göründükleri zaman mutlu olurlar. Aynı şekilde erkeklerde güzel göründüklerini duymaktan memnun olurlar. Erkek arkadaşınızın fiziksel varlığının farkına varıp, ona seksi bir söz söyleyebilir ya da ona sarılabilir.

  3. Sessizliğin tadına varmak

  Bazen erkekler sessizdir. Bu onların üzgün olduğunu göstermez aksine mutlu oldukları zaman susarlar. Sessizliğiniz ilişkinizdeki güven duygusunu yansıtır.

  4. Tavsiyeleri dinlemek

  Bayanlar iş, arkadaş ya aileleri ile ilgileri konuştuklarında erkekler onları destekleyici şekilde dinleyip konuşmaları gerektiklerini bilirler. Ama gerçek ya da değil erkekler çoğu problemin bir çözümü olduğuna inanırlar. Yani bayanlar herhangi bir ikileme düştüklerinde erkekler onlara tavsiyede bulunurlar. Eğer bu önerileri kadınlar dikkate alırsa bu erkekler için çok önemlidir çünkü onlara güvendiğinizi kanıtlamış olursunuz.

  Kaynak:Askmen

  Sponsorlu Bağlantılar

  Neden kilo veremiyorum, çok az yiyorum ama zayıflayamıyorum sebebi nedir?

  Erkeklerin dudaklarına bakarak kadınlar hakkındaki düşüncelerini anlamak

  Bu sayfadaki "Kadınların erkekleri mutlu eden hareketleri, bir erkeği neler mutlu eder, kadın ne yaparsa erkek mutlu olur?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *