29.07.2014

  Kahperengi Kitabının Özeti Kısa

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kahperengi  kitabı ne hakkında, Kahperengi kitabının konusu hakkında kısaca bilgi özet

  Doğan Kitap tarafından basılan yazar Hande Altaylı’nın omanı Kahperengi son olarak bir dizi senaryosu olarak uyarlandı. Kahperengi; romanları yayımlandığında en çok satanlar listesinden aylarca inmeyen Hande Altaylı’dan yaşamın içinden, samimi ve sarsıcı bir içeriğe sahip.

  Aşka Şeytan Karışır 
  ve Maraz gibi çok okunanlar listesinde yer alan kitaplara imza atan Hande Altaylı yine farklı bir aşk romanı ile okurları ile buluşuyor.

  Kahperengi’de Sevginin yerine mecburiyetin olduğu bir ailede büyüyen bir kızın ilk aşk ile tanışmasını ve bunun sadece bir başlangıç olduğunu anlaması, daha sonra ayrılık ile geride kalan yolların aslında nefrete ve ihanete gittiğini anlaması konu ediniliyor.

  Aşka ve yaşama dair farklı bir roman okumak isteyenlerin beğeneceği türde samimi ve sarsıcı bir kitap Kahperengi.

  Hande Altaylı tam bir metropol hikâyesi anlatıyor bize. Tabii küçük kasaba sıkıntısının izleri de var bu hikâyede… Geçmişten de gelse, o izler de seziliyor hikâyede. Ve büyük bir aşk var. Karşı konulmaya çalışılan, direnilen ama vazgeçilemeyen. Okuru kendine sımsıkı bağlayan, ustaca kurgulanmış, günümüze ait bir roman Kahperengi. Baharın yüzünü gösterdiği şu günlerde keyifle okumak için ideal bir seçim.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kahperengi Kitabının Yazarı Kim, Kahperengi kitabını kim yazdı, yazanın adı (ismi) nedir?

  Nedime nedir, Nedime ne demektir, görevi ne işe yarar neler yapar kısaca

  Bu sayfadaki "Kahperengi Kitabının Özeti Kısa" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *