27.08.2014

  Karadayı dizisinde oynayan oyuncular isimleri ve resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Karadayı dizisinin oyuncu kadrosu,

  Karadayı Dizi Oyuncuları Kimler?

  Kenan İmirzalıoğlu
  Mahir Kara
  Mahir Kara (Gözü Kara) Ailesinin ve mahallenin göz bebeği, esnafın ve garibanın koruyucusu, delikanlı, mert, zeki ve gözü kara bir adamdır. 35 yaşındaki Mahir Kara, babası Nazif ile kundura yapıp satmaktadır.

  Bergüzar Korel
  Feride Şadoğlu (Hakim)
  Feride Şadoğlu (Hakim) Yeni mezun bir hâkim olarak adliyede göreve başlamış ve kendisini yer altı dünyasının karışık olayları içerisinde bulacak olan Feride, her durumda hakkaniyetli davranabilmek için kendisiyle savaşmaktadır

  Çetin Tekindor
  Nazif Kara (Kibar Nazif)
  Nazif Kara (Kibar Nazif) Gözünden sakındığı oğlu; Mahir kadar dik kafalı ve yine en az onun kadar mert bir adamdır. İnandığı değerler için yaşamış ve bu değerler doğrultusunda evlatlarını yetiştirmiştir.

  Rıza Kocağolu
  Kibrit Yasin (Komiser)
  Karadayı Karakterlerinden ‘Kibrit Yasin’ Dizide Komiser Karakterini Canlandırmaktadır. Kibrit Yasin (Komiser) Komiser Yasin, heyecanlı, kibirli, sert bir serseridir. Polis okulunu başarıyla bitirmiş, kendisine yer altı aleminde hatırı sayılır bir yer edinmiştir.

  Melike İpek Yalova
  Ayten Alev
  Ayten Alev Mahir’in çocukluk arkadaşı ve sözlüsü olan Ayten, güzel, tutkulu ve hırslı bir kadındır. Hırslarını sadece istediklerini elde etmek için ve de tehlikelice kullanır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Benim İçin Üzülme Dizisinin Hikayesi ve Konusu Nedir

  Hürrem Sultan Nasıl Ölmüştür, Kim Öldürdü, Ölüm Şekli

  Bu sayfadaki "Karadayı dizisinde oynayan oyuncular isimleri ve resimleri" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *