29.07.2014

  Karadayı dizisinin hikayesi ve konusu

  Sponsorlu Bağlantılar

  Karadayı dizisi ne hakkında,

  Karadayı dizisinin öyküsü nedir,

  Karadayı dizisi senaryosu,

  Her ne kadar sezona geç başlasa da gördüğü ilgiyle büyük bir izleyici kitlesi edinen Karadayı dizisi sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

  Dizinin izleyici tarafından büyük ilgi gören ve Twitter’da en çok konuşulan konular arasında yerini alan dizinin hikayesi şöyle:

  Kara ailesinin hayatının anlatıldığı dizide Mahir Kara (Kenan İmirzalıoğlu) hayatını babası Nafiz’in (Çetin Tekindor) suçsuzluğunu ispat etmek için adadı.

  Mahir ve ailesinin hayatı, ayakkabı dükkânlarının bulunduğu pasajın saldırıya uğramasıyla alt üst olmaya başladı. Bu olayın suçlularını bulmaya çalışan Mahir Kara nişan gününde hiç beklemediği bir olayla karşılaştı.

  Mahir babasının, hapse atılmasıyla şoke olur. Babası, başsavcıyı öldürmekle suçlandı. Olayın bir komplo olduğunu anlayan Mahir bu olayı ispat etmek için babasının davasına bakan Feride hakimin nasıl birisi olduğunu öğrenmek için adliyede işe başladı.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Karadayı Dizisi Oyuncuları Kim?

  Yalan Dünya Dizisindeki Afife Resim Galerisi (Gönül Ülkü)

  Bu sayfadaki "Karadayı dizisinin hikayesi ve konusu" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *