23.07.2014

  Kolpa grubu kimdir, üyelerinin isimleri ve hayatları hakkında bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kolpa şarkıları ve albümleri hakkında bilgi biyografisi,

  kolpa müzik gurubu ne zaman nerede nasıl kuruldu?

  Kolpa Adana`da geçirdikleri lise yıllarına dayanan Kolpa; 2004 yılında İstanbul’da Bora Yeter bas ve Barış Yurtçu vokal tarafından kuruldu.Kolpa 2007 yılında ise gitarda Dinçer Çetin`in yerine yine baska bir lise arkadaşları Cenk Taner Dönmez`in geçmesiyle grup ilk albümün kayıtlarında yer alan 3 kişilik kadroya ulaştı.

  Prodüktörlüğünü Matthew Erdem`in yaptığı bu albüm Pasaj Müzik`in alt markası Mucize İşler tarafından piyasaya sürüldü. Sayende ve Koşa Koşa şarkılarına çekilen video kliplerden sonra Kolpa`nın kadrosu davulda Samuray Gökçe`nin de gruba katılımıyla son halini aldı.Kolpa 2010 Şubat ayında kayıtlarına başladığı 5 cover şarkıdan oluşan maxi single albüm MAXIMUMu ise 4 haftalık kısa bir süre sonunda 23 Mart 2010 tarihinde Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya sürüldü. Bu albümün ilk video klip şarkısı Böyle Ayrılık Olmaz müzik kanallarında ve türkçe müzik radyolarında yayınlanmaya devam ediyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Zeynep Bastık’ın Hayatı Biyografisi Şarkıları Resimleri

  Cemil Kavukçu Hayatı Biyografisi Kitapları Eserleri

  Bu sayfadaki "Kolpa grubu kimdir, üyelerinin isimleri ve hayatları hakkında bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  12 Yorum

  1. seda
   3 Şubat 2013

   sizleri çok seviyorum aşkitoşkolarımmmmmmmmmmmmmmmm

  2. meltem
   2 Mart 2013

   aşkitolrmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm, bitneşkolarmmmmm sizler içn ölrm hatay/ iskenderunda lütfen bi konser yapın rica ediormm

  3. serap
   8 Mart 2013

   bütün şarkılarını beğenerek dinliyorum neredeyse bütün şarkıların ezberimde. sizi çooooooooooooook seeeeeeeeevvvviiiiiiiiiiiyyyyyyyooooooooorrrrruuuuuuuuummmmmmmmm. aşklarım

  4. irem
   17 Mart 2013

   ben sizin hayranınızım muş-malazgirtte otruyorum kimse konser vermiyor sizi çok seviyoruz malazgirtte konser verin lütfen sizi çooooooooooooooooooooook seviyorum lütfen gelin bekliorum………………………..

  5. prenses
   23 Mart 2013

   AYYYYY yerim sizi ya habbur hubur :)

  6. ecem
   23 Nisan 2013

   süper şarkı nız sizi çok seviyorum kolpa

  7. nisa
   29 Nisan 2013

   iyi sark söylüyorsunuz sizi begeniyorum

  8. seda
   29 Nisan 2013

   barış bey bn sizi we arkadaşlarınzı beğniyoruuuuuuum lutfn bingöle konser werirmisnz

  9. 29 Mayıs 2013

   sizin hayraninizim

  10. saniye
   4 Temmuz 2013

   sizi çok seviyorum yaaaaaaaaaaaaaa

  11. esila beren
   9 Mart 2014

   kolpanın hayranıyııııımmmmmmmmmmmmmm barışı daha çooooooooooooooookkkkk beğeniyorum izi çoooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkseviyorummmmmmm:)))

  12. 16 Nisan 2014

   ben malatyadan hatıce sızı cok sevıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm basarılarınızın devamı dılerım

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *