23.08.2014

  Kumral Saç En Çok Kime Yakışır, Hangi Yüz Şekline Daha Uygundur?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kumral saç renginin en çok yakıştığı yüz tipi  ve ten rengi nedir hangisidir?

  Kumral saç renkleri, hem esmer kadınlara, hem sarışın kadınlara, hem beyaz tenli kadınlara oldukça natürel bir görüntü vermektedir. Hemen hemen her ten rengine uyum sağlayan kumral saç renkleri, birçok farklı tonu ile en çok tercih edilen saç boyaları arasındadır.

  Eğer Beyaz tenliyseniz koyu kumral saç renkleri tercih edebilirsiniz, esmer tenliyseniz açık kumral saç renkleri oldukça güzel ve şık bir kadına dönüşmenizi sağlayabilir.

  Bunun yanında uzun düz saçlarınıza açık kumral saç boyası ile boyadıktan sonra koyu kumral gölgeler attırabilirsiniz. Kıvırcık saçlarınız varsa koyu kumral saç boyası ile boyadıktan sonra açık kumral gölgeler attırabilirsiniz.

  Pembemsi Beyaza yakın bebeksi bir teniniz var ise size Kumral Saç Rengi teninize çok yakışır.

  Kızıl ve tonlarından uzak durmalısınız, sizlere küllü sarı renkleri, kahve tonları, kumral ve kestane saç renkleri yakışmaktadır Sizleri daha çekici ve etkiliyi göstermekle birlikte yüz hatlarını belirgin bir hale getirmektedir Yüzünüze hafif bir makyajla daha da bebeksi bir tene sahip olmanız içten bile değildir

  Kumral Saç Renkleri 

  Sponsorlu Bağlantılar

  En Güzel Göz Makyajı Yapma Teknikleri Pratik Yöntemler

  Göz Şekillerine Göre Göz Makyajı Hileleri, Göz Makyajına Özel Hileler

  Bu sayfadaki "Kumral Saç En Çok Kime Yakışır, Hangi Yüz Şekline Daha Uygundur?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *