21.08.2014

  Maral Büyüksaraç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Maral Büyüksaraç Kim, Biyografi, Maral Büyüksaraç kaç yaşında yaşı kaçtır, Maral Büyüksaraç doğum tarihi, nereli, Maral Büyüksaraç boyu kaç, Maral Büyüksaraç hayatı ve yaşamı

  Maral Büyüksaraç Biyografisi

  1994 Muğla-Datça doğumlu olan Maral Büyüksaraç; Beyoğlu Güner Akın Lisesi mezunu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü öğrencisidir.

  Necati Cumalı’nın eserinden sinemaya uyarlanan Ay Büyürken Uyuyamam adlı sinema filminde rol alan Maral Büyüksaraç, oyunculuğa tiyatro ile adım attı.

  Oynadığı Filimler :
  1995 Yılında Bizimkiler Dizisi : Dila Rolü
  2011 Yılı Ay Büyürken Uyuyamam : Güllü Rolü

  Maral Büyüksaraç Resimleri:  Bu sayfada Maral Büyüksaraç isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bar Refaeli’nin Kısa Biyografisi – Hayatının Özeti

  Nur Tuğba Algül Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Maral Büyüksaraç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *