23.08.2014

  Meb Vitamin Yeni Üye Olma, Kayıt Ol, Kaydol

  Sponsorlu Bağlantılar

  Meb Vitamin Üye Ol,

  Meb Vitamin Yeni Üyelik,

  Meb Vitamin Nasıl Üye Olunur

  Milli Eğitim Bakanlığı’ nın öğretmen ve öğrenciler başka bir hizmeti de MEB Vitamin. Vitamin’i kamu okullarındaki öğretmenler her yerden ücretsiz kullanabileceklerdir. İlköğretim 4,5,6,7 ve 8. sınıflarında ve Orta Öğretim (Lise) de bulunan ve kamu okullarında okumakta olan öğrenciler ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir.

  Milli Eğitim Bakanlığı Vitamin sitesine giriş yaptığınız an karşınıza 3 seçenek çıkacak bunlar Öğrenci – Öğretmen – Veli seçenekleri, size uygun olanı seçiyorsunuz ve bu sitesinden yararlanabilmek için ilk adım olarak tc kimlik numaranız ile e doğum tarihinizi yazarak diğer adıma geçiyorsunuz, üyelik bilgilerini doldurarak sisteme üye oluyorsunuz üye olduktan sonra e-posta adresinize br aktivasyon kudu veya linki gelecek , gelen linke tıklayarak üyeliğinizi aktif ediyorsunuz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  İslamiyetten önce Asya kıtası nasıl bir yerdi?

  Şehzade Mustafa Ne Zaman Sancağa Çıkmıştır, Sancağa Çıkış Tarihi

  Bu sayfadaki "Meb Vitamin Yeni Üye Olma, Kayıt Ol, Kaydol" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. eyuphan
   30 Kasım 2012

   yeni bitane kuracam acilmiyo arkadas

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *