17.04.2014

  MEB’in yasaklamadığı oyunlar, Milli eğitimin yasaklamadığı oyunlar hangileri, meb hangi oyunları oynamayı yasaklamadı?

  Bundan tam 2 yıl önce ünlü mizah dergisi Penguen başta youtube olmak üzere Türkiye’de ki birçok internet sitesine getirilen yasaklamalar üzerine dünyaca ünlü arama motoru google’ye de sınırlamalar getirildiği yönünde yasaklamaları “ti’ye” alan bir karikatürü derginin kapak fotoğrafı olarak yayınlamıştı. Penguen dergisinin şakası gerçek oldu ve google’nin hizmet sağladığı bazı alanlarına kısıtlamalar getirildi.

  Etiketler: meb,mebin engellemediği siteler,mebin izin verdiği siteler,mebin yasaklamadığı oyunlar,mebin yasaklamadığı şarkılar,milli eğitim bakanlığı,milli eğitim bakanlığının engellemediği siteler,milli eğitim bakanlığının yasaklamadığı şarkılar,milli eğitimin yasaklamadığı oyun şarkı müzik siteleri,milli eğitimin yasaklamadığı oyunlar

  Sponsorlu Bağlantılar
  DMCA.com

  2012 Şampiyonlar Ligi Finali Ne Zaman, Tarihi Hangi Gün Nerede Oynanacak?

  Guns n roses istanbul konseri bilet fiyatları

  Bu sayfadaki "MEB’in yasaklamadığı oyunlar, Milli eğitimin yasaklamadığı oyunlar hangileri, meb hangi oyunları oynamayı yasaklamadı?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. 14 Mart 2014

   lütfen oyunlar açılsın

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *