20.08.2014

  Müge Anlı Kimdir, Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler:: Müge Anlı Biyografi, Müge Anlı Burhan Akdağ Evliliği, Müge Anlı Deprem Yorumu,Müge Anlı Doğum Tarihi, Müge Anlı Kaç Yaşında, Müge Anlı Kiminle Evli 2011, Müge Anlı Neden Boşandı, Müge Anlı Nereli, Müge Anlı Tatlı Sert Programı, Müge Anlı’nın Kızının Resimleri

  Müge Anlı Nereli Hayatı Kimdir Biyografi

  Müge Anlı Nereli Kim

  Müge Anlı programlarını çok seven bir grup bayan yada bay tarafından tepki alacağını bilsem de sonuçta kişisel düşüncem olduğu için bu konuyu açmaya karar verdim.

  Müge Anlı Yaşam Öyküsü – Yaşı Boyu Kilosu İçin Tıklayınız (Yeni Ayrıntılı Bilgiler)

  “Müge Anlı kimdir?” sorusu ve cavabı ile başlayalım isterseniz;
  Müge Anlı Biyografi ;
  Doğum Tarihi : 19/12/1973
  Doğum Yeri : İSTANBUL
  Meslek : Sunuculuk
  Burç : Yay
  Favori Sporu : Yürüyüş

  Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Bundan 6 ay önce kadar Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobra programınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır. (ALINTI)

  Yukarıda ki öz geçmişe sahip olan Müge Anlı bugünlerde ise ATV kanalında yaptığı programlarla kimilerine göre gönülleri kazanırken, kimilerine göre de olumsuz tepkiler almakta. Bu olumsuz tepkiler benim adıma şunlar;

  Bizler insanız ve zaaflarımız,yanlışlarımız olabilir. Bunları çıkıp ta televizyon karşısında anlatmak sadece diğer insanların bunları yapmaması adına yapılabilecek bir eylemdir. Ama program öyle bir format içerisinde ki insanların acıları ön planda ve arka planda bu acılardan türk halkının insaniyet duyguları ile televizyon dünyasının show ve gösteri ahlakı karıştırılmakta bence. Bazı durumlarda insanları rencide edici durumlar bile söz konusu. Önceden sabahları insanların derdine merhem olan Müge Anlı son zamanlarda da akşamları Mektebunuz Var programı ile akşamları da vazgeçilmezimiz oldu(!)

  Bugün ise canlı yayında studyo silahlar patladı. Net bir haber henüz yok ama sonuç itibari ile bundan sonra Müge Anlı programlarına biraz ara verilse insanlar Müge Anlı haricinde bir surat görebilse.

  Birazda suç bu tip programlara fırsat veren izleyici kitlesinde. Ne deyim sonumuz hayır olsun.

  Bu arada Müge Anlının programında ki canlı yayında silah olayı ile ilgili video aşağıdadır. İzlemek isteyenler izleyebilirler.

  Müge Anlı Yaşam Öyküsü – Yaşı Boyu Kilosu İçin Tıklayınız (Yeni Ayrıntılı Bilgiler)

  MÜGE ANLI’NIN HAYATI

  Müge Anlı Kimdir? Hakkında bilgi almak ve detayları öğrenmek için okuyun…

    Müge Anlı İle Tatlı Sert

  “Müge Anlı kimdir” sorusu hakkında size söylenebilecek birçok bilgi vardır ancak hepsinden bahsetmemiz mümkün değil. Bilmeniz gereken kısaca belirtmek gerekirsekMüge Tatlı Sert Programı aracılığı ile Türkiye üzerinde gerçekleşen önemli olayların bir kısmını Tv programında canlı yayınla aktarıyor. Bununla kalmayıp emniyet güçleri ile işbirliği yaparak suçluların peşinde düşüyor.

  “MÜGE ANLI KİMDİR” Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak için

  Müge Anlı Yaşam Öyküsü – Yaşı Boyu Kilosu İçin Tıklayınız (Yeni Ayrıntılı Bilgiler)

    Müge Anlı – Burhan Akdağ

  Anlı eski eşi olan gazeteci Burhan Akdağ ile 2008 ayrıldı. Evlilikten olan Lidya isimli kızları bulunmaktadır.

  Müge Anlı Biyografi ;

   

  Doğum Tarihi : 19/12/1973
  Doğum Yeri   : İSTANBUL
  Meslek          : Sunuculuk,
  Burç              : Yay
  Favori Sporu   : Yürüyüş

  Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Bundan 6 ay önce kadar Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobraprogramınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır. Müge Anlı kimdir biraz olsun bilgi sahibi oldunuz.

  Müge Anlı Kimdir?

  müge anlı

  müge anlı

  Van Depremi ile ilgili yaptığı yorum ile dikkatleri üzerine çekenMüge Anlı Kimdir? Tatlı Sert programının sunuculuğunu yapanMüge Anlı’nın Biyografisini sizlerle paylaşmak istedim. Doğal afetleri bile Kürt-Türk şeklinde kökenlere ayıran bu türlü insanların kim olduklarını herkes öğrensin istedim. Tarihin tozlu sayfalarına adını lekelerle yazdıran bu talihsizi de tanıyın istedim.. ( Müge Anlı Kimdir? Müge Anlı’nın Biyografisi veya Müge Anlının Hayatı Hakkında Kısaca Bilgi)

  Daha önceden de yapmış olduğu insanlık dışı yorumu ile müge anlının söylediği söz hakkında birşeyler yazmıştım. – Müge Anlı’yı Kınıyoruz yazıma bakabilirsiniz.-

  09.12.1973 istanbul doğumlu olan bu kadın ATV ekranlarında Tatlı-Sert isimli bir programın sunuculuğunu yapmaktadır. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Türkiye’de günlük yaşamda halkın yaşamış olduğu sorunları tartışmaktadırlar. Bazan saçma sapan yorumlarla halkın tepkisini üzerine çekmeyi de çok güzel başarıyor. Hayatında başarılı olduğu alanlar nelerdir bilmiyorum ama “tepki çekmek” konusunda başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim..  Ayrıca 2008 yılında gazeteci Burhan Akdağ’dan boşanmıştır. Bu evlilikten ise Lidya adlı bir kızı vardır..

  Müge Anlı‘yı bir kere daha Van’da yaşanan doğal afetten dolayı yapmış olduğu yorumdan dolayı kınıyoruz. Deprem’in her bölgede yaşanabileceğini hatırlatır  ve Allah’ın ona da akıl-fikir ihsan etmesini niyaz ederim.. Yazık olmuş hayatına..

  Sponsorlu Bağlantılar

  Nihal Yalçın Kimdir, Hayatı Biyografisi Oynadığı Diziler Filmler

  Beren Saat Yaşı Boyu Kilosu, kaç yaşında, boyu kaç cm, kaç kilo

  Bu sayfadaki "Müge Anlı Kimdir, Hayatı ve Biyografisi Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  3 Yorum

  1. 29 Haziran 2013

   seni seviyorum muge hanım

  2. gülşen
   20 Aralık 2013

   kedi ulaşamadıığı çiğere mundar dermiş o hesap

  3. sibel
   9 Nisan 2014

   Müge anlı sen bitanesin

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *