22.08.2014

  Müge Boz’un Hayatı Kısaca Biyografisi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Müge Boz kimdir kısa yaşam öyküsü,

  Müge Boz yaşı boyu kilosu hakkında bilgi.

  Müge Boz İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu. Ardından Anadolu Üniversitesi’nde Sinema TV ve Halkla İlişkiler bölümünü bitirdi. Norveç’te Hogskulen i Volda ismindeki okuldan burs kazanarak, orada strategic design digital photography’ eğitimleri almıştır. 11 sene bale, 4 sene piyano eğitimi almıştır. Birçok spor dalıyla ( yüzme, tenis, paten, voleybol, motorsiklet ) ilgilenmiştir. Müge Boz Son bir yıldır düzenli olarak yoga yapmaktadır. 2011 yılında Şüphe adlı dizide Meltem karakterini ve Karakol adlı dizide Ada karakterini canlandırmıştır.

  Müge Boz 2009′da Turkcell’in 3G reklamında, 2010 yılında da Arçelik Autologic Çamaşır Makinesi ve Nescafe 3′ü 1 Arada reklamlarında rol almıştır.Müge Boz Ayrıca modellik de yapmaktadır. Zen Pırlanta’nın 2010 kampanyasının yüzüdür. Loft ve T-box çekimlerinde de yer almıştır. Vogue, Tempo, Marie Claire, Women’s Health, İnstyle gibi dergilerde moda cekimleri yapmıştır. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinden sezon sonu ayrılmıştır.

  Müge Boz Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Dr. Joseph E. Murray Kimdir, Hayatı Biyografisi

  Kaya Müzik Sahibi Doğan Karakaya Kimdir, Hayatı Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Müge Boz’un Hayatı Kısaca Biyografisi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *