22.08.2014

  Murat Dalkılıç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Murat Dalkılıç Kim, Biyografi, Murat Dalkılıç kaç yaşında yaşı kaçtır, Murat Dalkılıç doğum tarihi, Murat Dalkılıç nereli, Murat Dalkılıç boyu kaç, Murat Dalkılıç hayatı ve yaşamı

  Murat Dalkılıç Biyografisi

  Şarkıcı Murat Dalkılıç 7 Ağustos 1983 tarihinde İzmir’de doğdu. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde halen okumaktadır.

  15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi. 17 yaşında Kuşadasısporda profesyonel basketbolcu olarak oynadı. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müziğe yöneldi. Piyano dersleri aldı.

  Müzik kariyerine ilk olarak cafe barlarda gitar çalarak başlayan Dalkılıç, ardından İzmir ‘in gece cluplerinde sahneye çıktı. 

  Murat Dalkılıç Resimleri;
  Bu sayfada Murat Dalkılıç isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Murat Çelikel İle İlgili Bilgi

  Vatan Şaşmaz Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Murat Dalkılıç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *