Murat Dalkılıç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

256 0
Sponsorlu Bağlantılar

Etiketler: Murat Dalkılıç Kim, Biyografi, Murat Dalkılıç kaç yaşında yaşı kaçtır, Murat Dalkılıç doğum tarihi, Murat Dalkılıç nereli, Murat Dalkılıç boyu kaç, Murat Dalkılıç hayatı ve yaşamı

Murat Dalkılıç Biyografisi

Şarkıcı Murat Dalkılıç 7 Ağustos 1983 tarihinde İzmir’de doğdu. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde halen okumaktadır.

15 yaşında okulda ilk müzik grubunu kurdu ve grubun solistliğini üstlendi. 17 yaşında Kuşadasısporda profesyonel basketbolcu olarak oynadı. 1 yıl sonra basketbolu tamamen bırakıp müziğe yöneldi. Piyano dersleri aldı.

Müzik kariyerine ilk olarak cafe barlarda gitar çalarak başlayan Dalkılıç, ardından İzmir ‘in gece cluplerinde sahneye çıktı. 

Murat Dalkılıç Resimleri;
Bu sayfada Murat Dalkılıç isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "Murat Dalkılıç Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *