21.08.2014

  Müzik dinlemek istiyorum

  Sponsorlu Bağlantılar

  Türkçe Müzik dinlemek istiyorum ücretsiz

  yeni çıkan Müzik dinlemek istiyorum bedava

  en güzel müzikleri bedava dinlemek istiyorum

  Ücretsiz Müzik Dinle, İstediğini İndir. / TTNET Müzik

  Müzik Dinlemek istiyorum - muzikdinlemekistiyorum

  müzik dinle , müzik dinleme , müzik dinlemek istiyorum , bedava 

  KARIŞIK TÜRKÜLERİ BEDAVA ONLİNE DİNLE - dinleyelim – Blogcu

  Karışık Arabesk Şarkılar Dinle,Karışık Arabesk Müzik Dinle | Online 

  Canlı Müzik Radyo Bedava Müzik Dinle Canlı Radyolar

  yabancı müzik dinlemek istiyorum yabanci olsun 

  Cep telefonumda müzik dinlemek istiyorum


  AIMP 3.00 MP3 dinleme programları arasında en başarılı olan ve en çok tanınan Winampa kafa tutabilen tek programdır. Artısı vardıri eksisi yoktur. Hatta Winamp an daha stabil bir şekilde çalıştığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Her türlü medya formatıyla sorunsuz bir şekilde çalışabilen AIMP son zamanlarda kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği yazılımlar arasında geliyor.

  Güzel görünümlü arayüzü sayesinde programı küçülttüğünüz anda masaüstünün bir kenarında göze batmadan duracak ve siz işleriniz hallederken arkaplanda çalan müziği dinleyebileceksiniz.

  Her türlü videoyu rahat bir şekilde izlemenize altyapı hazırlayan AIMP e bir müzik dinlerken ses aniden kesilmiyor. Yavaş yavaş azalarak diğer şarkıya geçişi temponuzun her zaman en üst seviyede olmasını sağlayacaktır.

  Türkçe dil desteğiyle beraber gelen AIMP, Rus yazılımcıların ürettiği en iyi programlardan biridir. Ayrıca internet üzerinden yayın yapmakta olan radyoları ayrı bir sekme altında dinleyebileceksiniz.

  Eklenti kurulabilme özelliği sayesinde istediğiniz Plugini kurabilecek ve programı kişiselleştirebileceksiniz. Örneğin şarkı dinlerken şarkı sözününün görünmesini sağlayacak yada Messengerda sohbet ederken arkadaşlarınızın sizin ne dinlediğinizi görmesine imkan vereceksiniz. Gerçi son zamanlarda Facebook Chat her ne kadar MSNin yerini almış olsada kullanan kişiler adına gerçekten güzel bir eklentidir.

  AIMP 3 henüz beta aşamasında olduğundan nadir olarak sorunlar ile karşılaşmanız mümkün. Böyle bir durumda hata bildirimi yaparak geliştirilmesinde önemli bir rol oynayabilirsiniz.

  Programı İndirmek İçin Burayı Tıklayınız !!!
  Sponsorlu Bağlantılar

  Kürtçe müzik dinleme siteleri

  Yabancı müzik dinle yabancı şarkıları dinle hareketli 2009 2010 2011 2012

  Bu sayfadaki "Müzik dinlemek istiyorum" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *