02.08.2014

  Nokia N8, C7 ve C6-01 Format Atma Resimli Anlatım Format Nasıl Atılır

  Sponsorlu Bağlantılar

  nokia-format.jpg (420×420)

  Etiketler: c6 format, nokıa c7, nokia c6 format, c6-01 format atma resimli, nokıa c6 o1 format, nokia c6-01 belle güncelleme yaptım tekrar yapmak istiyorum nasıl yapabilirim, nokia c6-01 nasıl daha hızlı olur, NOKIA C6-01 NEDEN DOKUNMAT

  Bu yöntem Nokia N8, Nokia  C7 ve Nokia C6-01 modelleri için geçerlidir.

  Öncelikle unutulmamalıdırki, format atma işlemi telefonu fabrika çıkış ayarlarına geri döndürür. Telefonunuzdaki tüm verilerisilmenizi sağlar (hafıza kartındaki veriler zarar görmez/silinmez) bu sayede bunalmış telefonunuzu ilk haline çevirip temiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

   

  1.Adım

  Telefonumuzu kapatıyoruz ve 30 saniye kadar bekliyoruz.

   

  2.Adım

  Resimde gördüğünüz 3 tuşa birden aynı anda basık tutun(Ses kısma, kamera, menü tuşları)

   

  3.Adım

  Bastığımız 3 tuşu basılı tutarak bırakmadan üst on-off (kapatıp açma tuşu) tuşuna basık tutarak mavi Nokia Logo’su gelene kadar bekliyoruz, Nokia Logo’su ekran belirtikten 5 saniye sonra tuşları bırakabilirsiniz.

  Tüm bunları yaptıysanız telefonunuz sıfırlanarak açılmış bir halde göreceksiniz.
  Faydalı bilgiler;
  Format atmadan önce, telefonunuza yüklediğiniz uygulamaları kaldırmanızı öneriyoruz, hafıza kartınızdaki uygulamalar telefonunuzu formattan sonra yavaşlatmaya neden olabilir. Alternatif olarak format attıktan sonra telefonu pcye depolama modunda bağlayıp hafıza kartındaki, prviate, sys, system, reseurce klasörlerini silmeniz şiddetle önerilmektedir.
  Kolay gelsin.
  Sponsorlu Bağlantılar

  Nokia 5800 Format Atmak Resimli Anlatım, Nasıl Atılır

  Nokia C5-03 Format Atmak Resimli Anlatım Formatlama, Format Nasıl Atılır

  Bu sayfadaki "Nokia N8, C7 ve C6-01 Format Atma Resimli Anlatım Format Nasıl Atılır" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *