22.07.2014

  Oğuzhan Özyakup Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Oğuzhan Özyakup Kim, Biyografi, Oğuzhan Özyakup kaç yaşında yaşı kaçtır, Oğuzhan Özyakup doğum tarihi,Oğuzhan Özyakup nereli, Oğuzhan Özyakup boyu kaç, Oğuzhan Özyakup hayatı ve yaşamı

  Oğuzhan Özyakup Biyografisi

  23 Eylül 1992 tarihi Zaandam doğumlu olan Oğuzhan Özyakup Türk asıllı futbolcudur. Futbol hayatına Hellas Sport takımında başlamıştır. 2002 yılında AZ Alkmaar altyapısına, 2008 yılında Arsenal altyapısına geçmiştir. 1.80 boyundaki Oğuzhan Özyakup’un mevkisi orta sahadır. 2012 yılında Beşiktaş’a transfer olmuştur.

  Bu sayfada Oğuzhan Özyakup isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Asamoah Gyan Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Gazanfer Özcan Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Bu sayfadaki "Oğuzhan Özyakup Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *