28.08.2014

  Okulda işyerinde yasaklı facebooka giriş, nasıl girilir, girme yolları

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebooka Yasaksız Giriş Nasıl Yapılır, Çözümü Nedir?

  Okulunuzda, iş yerinizde Facebook yasaklıysa, çok basit birkaç işlemle Facebook’a girebilirsiniz. Üstelik program yüklemeye gerek olmadan.

  Bazen eğlence amaçlı olmasa da önemli bir sebepten Facebook’a girmeniz gerekebilir. Fakat okulda ve iş yerlerinde “Bu sayfaya erişim engellenmiştir” iletisiyle karşılaşırsınız Ama Üzülmeyin küçük birkaç işlemle Facebook’a nasıl girebileceğinizi Anlatıyorum..

  Normalde Facebook’a girmeye çalıştığınızda wwwFacebook.com yazarak siteye girebilirsiniz. İnternet tarayıcınız otomatik olarak başına http:// koyar. Yani tam olarak wwwFacebook.com adresi ile siteye bağlanırsınız.

  Burada yapmanız gereken işlem Http yazsının sonuna “S” harfi koymak. Yani https:/wwwFacebookcom adresi ile facebook’a girebilirsiniz. Bu adres ile siteye girdiğinizde kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın. Tekrar “Bu sayfaya erişim engellenmiştir” yazısı ile karşılaşacaksınız. Sorun değil, bir daha http’nin sonuna “S” harfini koyarak Enter’a basın.

  Ve içerdesiniz..

  Sponsorlu Bağlantılar

  Thelistserve.com nedir, ne işe yarar, nasıl üye olunur, amacı hakkında bilgi

  Çok ilginç değişik harf karakterleri ve farklı harf işaretleri havalı ve güzel

  Bu sayfadaki "Okulda işyerinde yasaklı facebooka giriş, nasıl girilir, girme yolları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *