Okulda işyerinde yasaklı facebooka giriş, nasıl girilir, girme yolları

690 0
Sponsorlu Bağlantılar

Facebooka Yasaksız Giriş Nasıl Yapılır, Çözümü Nedir?

Okulunuzda, iş yerinizde Facebook yasaklıysa, çok basit birkaç işlemle Facebook’a girebilirsiniz. Üstelik program yüklemeye gerek olmadan.

Bazen eğlence amaçlı olmasa da önemli bir sebepten Facebook’a girmeniz gerekebilir. Fakat okulda ve iş yerlerinde “Bu sayfaya erişim engellenmiştir” iletisiyle karşılaşırsınız Ama Üzülmeyin küçük birkaç işlemle Facebook’a nasıl girebileceğinizi Anlatıyorum..

Normalde Facebook’a girmeye çalıştığınızda wwwFacebook.com yazarak siteye girebilirsiniz. İnternet tarayıcınız otomatik olarak başına http:// koyar. Yani tam olarak wwwFacebook.com adresi ile siteye bağlanırsınız.

Burada yapmanız gereken işlem Http yazsının sonuna “S” harfi koymak. Yani https:/wwwFacebookcom adresi ile facebook’a girebilirsiniz. Bu adres ile siteye girdiğinizde kullanıcı adı ve şifrenizi yazarak giriş yapın. Tekrar “Bu sayfaya erişim engellenmiştir” yazısı ile karşılaşacaksınız. Sorun değil, bir daha http’nin sonuna “S” harfini koyarak Enter’a basın.

Ve içerdesiniz..

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "Okulda işyerinde yasaklı facebooka giriş, nasıl girilir, girme yolları"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *