28.08.2014

  Pazen Bebek Battaniyesi Dikimi Resimli, Nasıl Dikilir, Anlatımlı Dikilişi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bebek Battaniyesi Dikimi Teknikleri 

  Sevgili anneler Bebeğiniz için pazen bebek battaniyesi dikeceksiniz fakat hangi model ve türde bir pazen bebek battaniyesi dikeceğinize henüz karar vermediyseniz aşağıdaki modeller size bir fikir verebilir. Bebeğinize en güzel pazen bebek battaniyesi dikmek için lütfen aşağıdaki örneklere göz atın oldukca basit dikimi kolay bebek battaniyeleri modelleri sizler için burada..

  Kırkyamada trapunto tekniği üç boyutlu demektir. Seçilen desen kağıt üzerine ve ham bez üzerine aktarılır. Kağıt üzerine alınan desen parçalanır kumaşlara yerleştirilir, biçilen kumaşlar altları elyafla besleyerek kat kat hambez üzerine yerleştirilir; aplike tekniği ile dikilir. Ağaç makara tekniği ile çalışılır kuşlar altları doldurulur sepetlere oturtulur zemine yeşil terikoton yerleştirilir, kurdele nakışı ile çiçekler böcekler yapılır; kenarlar bantlanarak çalışma tamamlanır.Kırk yama tekniğiyle bebeklerinize birbirinden güzel battaniyeler dikabilirsiniz..

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kolay Hediyelik Eşya Yapılışı Resimli Yapımı Nasıl Yapılır

  2012 Örgü Bebek Battaniyesi Modelleri Yeni Örnekler Değişik Farklı Motifler ve Desenler

  Bu sayfadaki "Pazen Bebek Battaniyesi Dikimi Resimli, Nasıl Dikilir, Anlatımlı Dikilişi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *