29.07.2014

  PC – Telefon Arası Dosya Aktarımı, Bilgisayardan telefona ve telefondan bilgisayara film, müzik, mp3, oyun, şarkı, dosya atmak taşımak nasıl yapılır

  Sponsorlu Bağlantılar

  TECOM CYBER-BLUE USB BLUETOOTH DONGLE  ile telefonumdan bilgisayarıma aktarım yapabiliyorken,bilgisayardan telefonuma aktarım yapamıyorum, ne yapmam lazım diyorsanız aşağıdak yazı size faydalı olacaktır.

  Önemli olan pc deki aktaracağın dosyayı önce share dosyasına kopyalamak oradanda cep tel. den pc ne bağlan diyince liste karşına çıkar. indir seçeneğini tıklaman yeter. share dosyasını bilmiyosan:
  belgeler/bluetooth/share
  telden pc ye yüklediğin programlarda buraya gelir. pc den aktarma yapmak istediğin programlarıda buraya kopyalamalısın.

  masaüstünde ki bluetooth iconuna tıklayınca bir pencere açılacak. orada güneş sistemine benzeyen ekranda güneş gibi merkezde olana tıkla… yeni cihazlar arayacak
  senin tlf. ile eşleşince”bluetooth file transfer service” yazana tıkla senin tlf için bir menü açacak(önce tlf nu eşleştirmen lazım tabii ki) açılan menüden telefonunun menüsünü göreceksin. Evet şu anda telefonunun içindesin. istediğin resmi müziği ya da herhangi bir programı pc de copy edip, o tlf menüsünde paste komutu ile yapıştırırsan aktarım işlemin sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  SanDisk Extreme SSD Özellikleri ve Türkiye Fiyatı Ne Kadar Kaç TL

  MSN Şifre Değiştirme Windowslive MSN Şifresini Değiştirmek

  Bu sayfadaki "PC – Telefon Arası Dosya Aktarımı, Bilgisayardan telefona ve telefondan bilgisayara film, müzik, mp3, oyun, şarkı, dosya atmak taşımak nasıl yapılır" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *