RealPlayer 15.0 Bedava İndir Son Sürüm Ücretsiz Download (Türkçe Açıklama)

129 0
Sponsorlu Bağlantılar

Eskilerin popüler medya oynatıcısı ve internet video izleme aracı RealPlayer hızlı bir şekilde gelişen ve büyük değişimler yaşayan web dünyasına uyum sağlayarak yenilenen yapısı ile çevrimiçi videoları indirip izleyebileceğinizalternatif bir oynatıcı haline geldi. Birçok ünlü ve büyük internet portalı veya web sitesindeki videoları indirmek içinihtiyaç duyduğumuz RealPlayer, yeni nesil flash video sitelerinin artmasıyla alternatif bir medya oynatıcısı ve yöneticisi olarak kullanıcıların tercih ettikleri yazılımlar arasında.

indir.jpg (240×58)

Tek bir tıklama ile binlerce web sitesinden istediğiniz videoları hızlı bir şekilde indirmenize olanak tanıyan RealPlayer, favori videolarınızı istediğiniz yerde izleyebilmeniz için kayıt edebilme seçeneğini de sizlere sunuyor. Programlavideoların istemediğiniz kısımlarını editör yardımıyla çıkartabilirsiniz. İçerisinde bulunan video format dönüştürücüsayesinde videolar istediğiniz her cihaza uygun formata dönüştürülebilir. Facebook videolarını da program içerisinden takip edebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "RealPlayer 15.0 Bedava İndir Son Sürüm Ücretsiz Download (Türkçe Açıklama)"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *