28.08.2014

  Resim Birleştirme Programı Bedava İndir Ücretsiz Download

  Sponsorlu Bağlantılar

  Resim Birleştirme Programı Bedava İndir Ücretsiz Download, iki başka resmi birleştiren program, iki tane birbirinden farklı ayrı resmi birleştirme programı indir, resimleri birleştirmek için gerekli program

  En İyi Resim Birleştirme programı İndir

   

  Çok güzel başarılı program resimleri aynı tabloda birleştirmek isteyenlere..
  resimler yazılım sitesinden alınmıştır.

  http://uploaded.to/?id=sed4q8

  Ücretsiz Resim Karıştırma Birleştirme Programı İndir Photo Combiner Download 

  Photo Combiner - Resim Karıştırma Birleştirme Programı

  Photo Combiner Download Ücretsiz Resim Karıştırma Birleştirme Programı İndir  

  Sürüm     : 5.79
  Boyut     : 12 Mb
  Kullanım İzni     : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
  Kısıtlama     : 10 kullanım

  Dil     : Ingilizce
  İşletim Sistemi     : Windows 98/Me/2000/2003/XP
  Üretici Firma     : Liangzhu Software

  Tanıtım:
  Photo Combiner, iki ya da daha fazla resmi karıştırarak artistik çalışmalar oluşturabileceğiniz bir program.
  Arkaplana beğendiğiniz bir resmi koyup, diğer resmi de bunun üstüne ekleyerek bu farklı resimlerden oluşacak ilginç çalışmalar yapabilirsiniz.

  Resimler üzerinde döndürme, çevirme, yeniden boyutlandırma, çerçeve ekleme ve değişik konumlandırma; arkaplana çoklu-efekt, doku ve kabartı da ekleyebilirsiniz.

  Foreground (Önplan) ve Background (Arkaplan) bölümlerinden resimler seçerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Önplan efekt bölümünden B&W (Siyah&Beyaz), Color (Renk), Color Filter bölümünden değişik efektler ekleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Ayrıca araç çubuğunda bulunan ‘Transparent (Saydam)’ kısmından saydamlık ayarını düzenleyebilirsiniz. Önplan maskeleme (foreground mask) bölümünden resim üzerine çeşitli maskeler kurabilirsiniz. Aynı şekilde arkaplan efektleri de (kabartı, grileştirme, farklı doku, dikey ve yatay kanallar) ekleyebilirsiniz. Frames (Çerçeveler) bölümünden de çok ilginç, değişik, hoş, çarpıcı, güzel resim çerçeveleri ekleyebilirsiniz.

  Çok büyük, sistem kaynaklarını aşırı tüketen ve çoğu özelliğini kullanmayacağınız programlara oranla oldukça başarılı ve daha kolay bir program.

  Yaptığınız bu çalışmayı JPG, BMP ve WMF olarak kaydedebilirsiniz. Bu çalışmaları yazdır tuşuyla yazdırabilir, duvar kağıdı olarak kurabilir, e-postayla sevdiklerinize ve arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

  Program JPG, JPEG, BMP, WMF, EMF, GIF türündeki dosyaları açabilir. Programa dışarıdan önplan ve arkaplan için resimler ekleyebilirsiniz.

  Programın lisanslı fiyatı ise 27$’dır.


   

  Program İndir

  Resim ve Fotoğraf Birleştirme Programı  Bedava İndir Download

  Dijital fotoğraf makinelerinin çoğu bir üçayak yuvası barındırır, siz de basit bir üçayak kullanarak çevresel fotoğraflar çekebilir, herhangi bir ortamın 360 derecelik görüntüsünü hazırladığınız projelere ekleyebilir veya arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

  Bir fotoğraf birleştirme uygulaması olan Panorama Factory’nin amacı üç ayak ile elde ettiğiniz fotoğrafları düzenli bir biçimde birbirine eklemektir. Uygulama, imajların parlaklık ve renk ayarlarını başarılı bir şekilde değiştirdikten sonra birbirine ekliyor ve dileğinize göre JPG veya QuickTime formatlarında size sunuyor.

  Özellikler:

  • Sihirbaz yardımıyla birkaç adımda fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz.
  • Odak uzaklığını otomatik bulabilir.
  • Kamera yönü ve yatıklığını bulabilir.
  • Aktarılmış resimleri kolayca döndürebilir (90, 180, 360 derece olarak).
  • Otomatik ya da elle parlaklık ve diğer değişiklikler yapılabilir.
  • Dizin web sayfalarını küçük resim olarak oluşturabilir.
  • 45 bit renk resme izin verir.
  • BMP, JPEG, TIFF, PNG resimlerini okuyabilir ve yazdırabilir.
  • Negatif ya da pozitif resimden çalışılabilir.
  • 64 bit Windows XP, 2003 ya da Vista desteği mevcuttur.
  • Kapsamlı çevrimiçi yardım dosyası mevcut.

  indir.jpg (240×58)

  Corel Paint Shop Pro X3 Ultimate – İki resmi birleştirme programı

  Corel Paint Shop Pro Photo X3 ditital fotoğrafçılığın gücünü ve yaratıclığını daha fazla kullanıcıya sunan bir takım yeni ve çarpıcı eklentiler içeriyor. Corel Paint Shop Pro Photo X3’deki yeni özellikler:

  HDR Foto Birleştirme Yeni HDR Photo Merge ile, kullanıcılar yüksek kontrastlı bir manzaranın gölgelerinde ve parlak noktalarında bulunan tüm detayları yakalayan fotoğraflar yaratabilirler. Kullanıcılar, değişik pozlarda çekilen iki veya daha fazla fotoğrafı birleştirebilir ve kontrastı ortaya çıkaran otomatik olarak atlatma ve yakma (dodge and burn) için aydınlatma (clarify) özelliğini kullanabilir.

  indir.jpg (240×58)

  Sponsorlu Bağlantılar

  Fotoğraf Birleştirme Programı Bedava İndir Ücretsiz Download

  Bilgisayar Hızlandırıcı İndir

  Bu sayfadaki "Resim Birleştirme Programı Bedava İndir Ücretsiz Download" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *