21.08.2014

  Resimli gögüs büyültme egzersizleri, Göğüs büyütme hareketleri, Gögüs büyütücü hareketler,Gögüs dikleştirmek için egzesizler

  Sponsorlu Bağlantılar

  Göğüs bakımınız için evde kolaylıkla uygulayabileceğiniz Sarkan göğüsler için dikleştirici ve göğüs büyütücü hareketler.

  1. Karnınızın üstüne yere yatın, ayaklarınızı ağır bir mobilyanın altına sokun ve derin bir nefes alıp aynı anda vücudunuzun üst kısmını kaldırıp kollarınızı suda yüzer gibi hareketlendirin. Kollarınızı yan tarafa doğru getirirken nefesi geri verin ve yavaşça üst bedeninizi indirin, bu işlemi 10 defa tekrar ediniz.

  Gögüs büyütücü egzersizler resimli

  2. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı omuz yüksekliğinde havaya kaldırın, vücudunuzu dik tutmak şartıyla arkaya doğru iki kere esnettikten sonra öne getirip aşağıya indiriniz. Bunu 15 defa tekrar ediniz.

  Gögüs büyütücü egzersizler resimli

  3. Dizlerinizin üstüne oturup kollarınızı havaya doğru kaldırdıktan sonra iyice gerin ve kollarınızı yanlardan aşağıya indirin. Bunu 15 defa tekrar edin.

  Gögüs büyütücü egzersizler resimli

  4. Diz kapaklarınızın üzerine oturup iki kolunuzu aynı anda arkaya doğru esneterek göğüs kaslarını gerin ve kollarınızı yana indirip bunu 15 defa tekrar edin.

  Gögüs büyütücü egzersizler resimli

  5. Diz kapaklarınızın üstüne oturup bir elinizi belinize yerleştirerek öteki kolunuzu önden arkaya doğru hızlıca itin ve kolunuzu yana doğru indirin. 7 defa sağ 7 defa sol kolunuzu bu şekilde hareket ettirin.

  Gögüs büyütücü egzersizler resimli

  Sponsorlu Bağlantılar

  Balık yağı kilo aldırırmı, balık yağı hapı şişmanlatırmı, balık yağı zayıflatırmı, balık yağıyla kilo vermek

  Dambıl egzersizleri, dambıl hareketleri resimli, dambıl çalışma programı

  Bu sayfadaki "Resimli gögüs büyültme egzersizleri, Göğüs büyütme hareketleri, Gögüs büyütücü hareketler,Gögüs dikleştirmek için egzesizler" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *