29.07.2014

  Rihanna’nın Anne ve Babası Kimdir Nereli Ne İş Yapıyor Hayatı Biyografisi Resimleri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rihanna’nın Anne ve Babası Hakkında Bilgi ve Fotoğraflar

  Dünyaca Ünlü Yıldız Rihanna Anne ve babası hakkında kısa bilgileri konumuzda bulabilirsiniz.Rihanna 20 Şubat 1988 Barbados doğumlu pop şarkıcısıdır. Kendisi şarkıcı, söz yazarı, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu, aktristir.Rihanna İlk yılları 20 Şubat 1988′de Barbados’un Saint Michael şehrinde doğdu. Babası depo amiri Ronald Fenty, annesi muhasebeci Monica Fenty’dir. Annesi Guyanalı, babası İrlanda asıllı Barbadoslu’dur. Rihanna’nın iki erkek kardeşi var. Adları Rorrey ve Rajad.

  Rihanna şarkı söylemeye 7 yaşında başladı. Çocukken onu derinden etkileyen olay ise kokain kullanan babası ile annesinin evliliklerinin kötüye gitmesi ve 14 yaşındayken boşanmaları oldu. Rihanna öğrenimine Barbados’daki Charles F.Broome Memorial ilkokulunda başlamıştır.

  Rihanna ve annesinin resmi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Pis Yedili Zeki Ümit Erlim’in Yaşı Kaç Doğum Tarihi

  Pis Yedili Bayrampaşalı (Kadir Doğulu) Yaşı Kaç Doğum Tarihi

  Bu sayfadaki "Rihanna’nın Anne ve Babası Kimdir Nereli Ne İş Yapıyor Hayatı Biyografisi Resimleri" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *