23.08.2014

  Rüyada Altın Kolye Bulmak Takmak Kaybetmek Hediye Almak ve Vermek Ne Demek Anlamı Rüya Tabiri

  Sponsorlu Bağlantılar

  Altın bulmak zarara uğramaya, gam ve keder , Eski sikkeler bulmak sevinç ve memuriyete, Kadının altın dan mamul ziynet eşyası takınması sevinç ve kendine güvene, Damgalanmış, işlenmiş bir altını olmak ev almaya, değerli insana, Böyle beş altın görmek beşş vakit namaza, Altın para kişide bulunan emanete, Altın bilezik takmak ele geçecek mirasa, kadın için evlenmeye, Bazen altın iyi niyete, samimiyete, inanılacak söze ve hayırlı anlaşmalara delalet eder.

  Rüyada altın ile ilgili herhangi birşey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir.

  Rüyada altın görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada altın ile ilgili herhangi bir şey görmek, maddi, manevi ve sağlık yönünden istenilen şeylerin gerçekleşeceği, çevreden iyilik ve yardım görüleceği bir döneme girildiğini gösterir Altın para, dedikodu demektir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada diş çıkarmak düşürmek kaybetmek dişlerin kırılması düşmesi çıkması çürümesi

  Rüyada Altın Bilezik Almak, Bulmak, Kaybetmek, Aramak, Hediye Vermek Alma Ne Demek Anlamı Nedir

  Bu sayfadaki "Rüyada Altın Kolye Bulmak Takmak Kaybetmek Hediye Almak ve Vermek Ne Demek Anlamı Rüya Tabiri" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *