27.08.2014

  Rüyada Başbakan Görmek Başbakanla Konuşmak Tokalaşmak Başbakanın Konuştuğunu Görmek Yemek Yemek Kucaklaşmak

  Sponsorlu Bağlantılar

   Etiketler: Rüyada başbakanla konuşmak,rüyada başbakan ile konuşmak,rüyada devlet büyüğü görmek,rüyada başbakan görmek konuşmak,rüya tabirleri başbakan görmek,rüyada başbakan görmek diyadin,rüyada cumhurbaşkanı görmek,rüya tabirleri

  rüyada başbakan görmek, rüya tabirleri

  Rüyada başbakanı görmek izzet, güç ve maksada erişmeye işaret eder.
  ■ • Devletten bir beklentisi olan kimsenin, rüyada başbakan görmesi, arzu ettiği şeyin gerçekleşmesine işarettir.
  ■ • Başbakanın yüksek bir yere çıktığını görmek, ülkenin onun yönetiminde kalkınıp güçlenmesine ve iktidarının uzun olmasına; yüksek bir yerden aşağıya indiğini görmek, işlerin bozulmasına, başbakanın itibar kaybederek iktidardan uzaklaşmasına işarettir.
  ■ • İltifat etmesi veya hiddetli davranması, güler yüzlü veya asık suratlı olması, sakin veya tedirgin davranması, kendinden emin veya korkmuş olması gibi hususlar göz önünde bulundurularak yapılır.
  ■ • Yukarıdaki açıklamaya göre rüya­da başbakan görmek, hayır ve esenlik, nimet, mutluluk ve itibar; bela, mihnet, zahmet ve sıkıntı, darlık ve talihsizlik gibi değişik şekillerde yorumlanır.
  ■ • Rüyada başbakan tarafından baş­bakanlık makamında kabul edildiğini görmek, hayır ve itibarla yorumlanır.
  ■ • Rüyada başbakanın kendisine bir şey danıştığını görmek, ehil kimse için üst düzey bir makamda danışmanlığa getirilmeye işarettir.
  ■ Bu rüya aynı zamanda başbakanın halkın ne düşündüğünü önemsediğini gösterir.
  ■ • Rüyada başbakanın bir yere geldiğini görmek, oraya gelecek bir devlet hizmetine yahut yaklaşan seçimlere işaret eder.
  ■ • Başbakanın kendi evine misafir olduğunu görmek, devletten bir fayda görmeye yahut başbakanın halkın desteğini arkasında görme arzusuna işarettir.
  ■ • Halk tarafından seçilmiş bir başbakan görmek, hayır ve berekete; atanmış bir başbakan görmek, ülke sorunlarının katlanarak artmasına, hayat pahalılığına ve ağır vergilere işarettir.

  rüyada başbakanla konuştuğunu görmek

  Rüyada basbakanı görmek sizin gorduklerinizle izzet, güç ve maksada erismeye isaret eder. Birde üst düzey yöneticileri görmek güç verir. Makamlara erişmeye ve işinizde yükseleceginize delalet eder. Rüyada başbakanla konuştuğunu görmek ise devlet kapısında işe başlayabileceginiz anlamına gelir. Size tavsiyem hemen yatın ve başbakanı düşünün :)

  rüyada başbakanla tokalaşmak

  Tokalaşmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
  Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
  Rüyanızda ana nesne olarak Tokalaşmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyamda Eski Sevdiğim Kadını Gördüm, Çocukluk Aşkımı Gördüm, Küçükken Sevdiğim Kızı Gördüm

  Rüyada evlenme teklifi etmek, rüyada evlenme teklifi almak ne demektir, rüyada evlenme cüzdanı görmek

  Bu sayfadaki "Rüyada Başbakan Görmek Başbakanla Konuşmak Tokalaşmak Başbakanın Konuştuğunu Görmek Yemek Yemek Kucaklaşmak" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. battal gazi
   3 Ekim 2013

   ruyamda yerini tesbit edemedigim bir insaat sahasi içinde yine yanimdaki kisilerin yakin arkadas olduklarini sandigim ama kesin kim oldugunu bilmedigim iki arkadasla beraber basbakan gulerek yanimiza geliyor ve bir çuvalin içinden bir pence ( çerez ) yani kavrulmus kabak çekirdegi leblebi ve findik karisimi yiyecek verdi sakalasarak findigin birisini kirip ikram ettti geri kalan larinida avcumun içine koyup sakalasarak uzaklasti ve bu arada is kamyonlari islerine devam ettiler bunu bana ne manaya beldigini yazarsaniz memnun olurum simdiden tesekkur ederim,

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *