24.07.2014

  Rüyada bebek emzirmek, bebeği emzirdiğini görmek, rüyada bebeğin emzirilmesi ne demek anlamı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada bebek emzirmek ne anlama gelir?

  Rüyada Bebek Emzirmek görmek; bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye ve makama ulaşacağına işarettir.

  Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine rüyanın anlamı bu şekildedir.

  Bir kimse sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görürse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.

  Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirirse yahut çocuktan emerse o kimseye şiddet erişir. Sonra Allah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm neye işarettir ne demek ne anlama geliyor

  Rüyada Atatürk’ü görmek ne demek neye işarettir, rüyada mustafa kemal atatürkü canlı sağ diri görmek ne anlama gelir tabiri

  Bu sayfadaki "Rüyada bebek emzirmek, bebeği emzirdiğini görmek, rüyada bebeğin emzirilmesi ne demek anlamı" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *