31.07.2014

  Rüyada birini bıçakla yaralamak bıçaklayarak öldürmek ne demektir ne anlama gelir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada birini bıçakla yaralamak bıçaklayarak öldürmek  neye işarettir,   islami anlamı nedir,  Rüyada birini bıçakla yaralamak bıçaklayarak öldürmek ne anlama gelir,   islami rüya yorumu nasıldır,   ne demek manası,  Rüyada birini bıçakla yaralamak bıçaklayarak öldürmek ne olacak demektir,  dini açıklaması hayırmıdır şermidir:

  Rüya Tabiri: Rüyada birini bıçakla yaralamak bıçaklayarak öldürmek   İslami Yorumu:
  Rüyada bıçaklamak, şahıs birisini bıçaklıyorsa; bıçaklayan kişinin bıçakladığı kişiyi asabi, hain, kıskanç şe’nlerde olarak üzeceğine ve gönlünü yaralayacağına işaret eder.

  Rüyada arkadan bıçaklamak ise, bıçaklanan kişinin bıçaklayan kişi tarafından ihanete uğrayacağı, iftiraya maruz bırakılacağı veya bıçaklanan kişinin haberi olmadan ona karşı kızıldığına işaret edebilir.

  rüyada birisini bıçakladığını görmek bekar kişiler için kısmetinin açılacağının ve evleneceği anlamına gelir. Şu aralar sana dost gibi davranmak istiyen ama senin kötülüğünü isteyen kişilerden kendini korumalısın.

  Rüyada bıçak görmek ile ilgili uzun ve ayrıntılı rüya tabiri için TIKLAYINIZ!!!

  Sponsorlu Bağlantılar

  Facebook hesap dondurma (resimli videolu anlatım)

  2012 Arabada Dinlenecek Şarkılar, Hareketli Yabancı Müzik Listesi

  Bu sayfadaki "Rüyada birini bıçakla yaralamak bıçaklayarak öldürmek ne demektir ne anlama gelir" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. ben
   11 Aralık 2011

   ben kızı çok seviyorum ama rüyamda onu bıçakladığımı gördüm ölmedi ama yaralandı bu neye işaret

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *