28.07.2014

  Rüyada okula gitmek, okul sırası ve bahçesi görmek ne demektir, ne anlama gelir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada okula gitmek, okul sırası ve bahçesi görmek ne demektir, ne anlama gelir

  Rüyada Okul Görmek

  Okula gittiğini gören eğitim yaşını geçmiş kimsenin tutumu, hareketi yanlıştır. öğreneceği yeni şeyler sayesinde yaşantısına yeni bir yön verir. Okula gidip sıkılan hem sevinir hem de kazançlı çıkar.

  Rüyada okul görmek; kültürünüzün artması için okumaya hep devam etmeniz gerektiğine, okulu temizve bakımlı görmek; ülke halkının rahat içinde olacağına, okulu pis, bakımsız ve boş görmek; ahlakınızın bozulacağına ve fakirlik çekeceğinize işarettir.

  rüyada okul görmek, iyilige, nizam ve intizama isarettir. bazen de okul, cocuga isarettir. rüyada okul görmek, perisanliga, dar gecime ve korkuya isarettir. bazen de mektep yüksek bir mevkiye isarettir.

  Rüyada okul görmek, kültür bakimindan yeni ve engin olanaklarla karsi karsiya kalacaginiza yorumlanir.Yetiskin birinin okula gittigini görmek kimsenin davranislari hatalidir. Rüyada okul görmek ögrenecegi yeni bilgiler sayesinde hayatina yeni bir yön verir.

  Rüyada eski okulunu görmek ve eski okul arkadaşlarını görmek ne demek? TIKLAYIN ÖĞRENİN!!

  Rüyada Okul BAhçesi Görmek, Rüyada Okul Sırası Görmek, Rüyada Okulda Olduğunu Görmek ve Rüyada Okula Gitmek Ne Demektir, Rüya Tabiri ve Yorumu

  Yüksek mevkiye, ilim ve irfana, hürmet ve itibara; bazen okul, uyulması gereken tüzük ve yönetmeliklere, yararsız bilgiye, ezberciliğe ve işsizliğe, dar geçime, hor ve hakir olmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; medrese. )Rüyada okul görmek, kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir. Rüyada okul görmek, kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza yorumlanır. Yetişkin birinin okula gittiğini görmek kimsenin davranışları hatalıdır. Rüyada okul görmek öğreneceği yeni bilgiler sayesinde hayatına yeni bir yön verir. Rüyada okula gittiğinizi gördüyseniz, akademik kariyer yapacağınız ve itibar sahibi olacağınız anlamına gelir. Okul yaşını geçmiş kimseler için uyarıdır. Kişinin hayatında daha olgun davranması gerektiğini gösterir. Rüyada okul görmek bilgi ile yorumlanır. Bir okulda okudugunu görmek, yakında başlayacagi yeni bir is için gerekli bilgiyi almaya çalistigina işarettir. Okulda bir sinifta arkadaşlari arasında ders çalistigini görmek bulunduğu isinde başarili olacağına ve halkın takdirini kazanacagina delalet eder. Bir başka rivayete göre de; rüyada okul görmek, iyilige, nizam ve intizama işarettir. Bazen de okul, çocuğa işarettir. Rüyada okul görmek, perisanliga, dar geçime ve korkuya işarettir. Bazen de mektep yüksek bir mevkiye işarettir. Okula gittiğini gören eğitim yaşını geçmiş kimsenin tutumu, hareketi yanlıştır. Öğreneceği yeni şeyler sayesinde yaşantısına yeni bir yön verir. Okula gidip sıkılan hem sevinir hem de kazançlı çıkar. Okula gittiğini gören eğitim yaşını geçmiş kimsenin tutumu, hareketi yanlıştır. Öğreneceği yeni şeyler sayesinde yaşantısına yeni bir yön verir. Okula gidip sıkılan hem sevinir hem de kazançlı çıkar.

  Rüyada eski okulunu görmek ve eski okul arkadaşlarını görmek ne demek? TIKLAYIN ÖĞRENİN!!

  Sponsorlu Bağlantılar

  Beyaz benek hastalığı tedavisi, nasıl tedavi edilir, tedavi yöntemleri

  Rüyada okul arkadaşlarını görmek, eski okuldan arkadaşı görme ne demektir ne anlama gelir

  Bu sayfadaki "Rüyada okula gitmek, okul sırası ve bahçesi görmek ne demektir, ne anlama gelir" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. monika
   1 Ekim 2013

   ya dungece ruyamda okula gitmisdim cok seviniyordummm

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *