30.07.2014

  Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek Ne Demek, Neye İşarettir, Anlamı ve İslami Yorumu Nedir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: rüyada başbakan tayyip erdoğan görmek, rüyada tayyip erdoğan başbakanı görmek, rüyada başbakan tayyip erdoğan, rüyada başbakan tayyip erdoğan ile konuşmak, rüyada basbakan tayyip erdoğan görmek, ruyada basbakan gormek, rüyada tayyip erdoğan başbakanı görmek ve konuşmak, tayyip erdoğan başbakanı rüyada görmek:

  Rüyada basbakan ya da devlet büyüklerini görmek izzet, güç ve maksada erişmeye işaret ederRüyada Başbakan Görmek Ne Anlama Gelir?Rüyada Başbakan Görmek Ne Anlama Gelir?

  Devlet başkanını ikram ve ihsanda bulunurken veya sevinçli görmek hayra onu üzgün ve gazaplı yahut perişan bir vaziyette görmek kendisi ve ülkesi için şerre; Devlet başkanı görmek bazen bekar için evlermeye evli kimse için hayra ve dünyalığını düzellmesine; Kendini devlet başkanına yakın görmek bir zulme ortak ve yandaş olmaya azap ve uhrevi sıkıntılara delalet ederRüyada Başbakan Görmek Ne Anlama Gelir?

  Rüyada başbakan görmek, iltifat etmesi veya hiddetli davranması, güler yüzlü veya asık suratlı olması, sakin veya tedirgin davranması, ken­dinden emin veya korkmuş olması gibi hususlar göz önünde bulunduru­larak yapılır.

  Yukarıdaki açıklamaya göre rüya­da başbakan görmek, hayır ve esen­lik, nzık ve nimet, mutluluk ve itibar; bela, mihnet, zahmet ve sıkıntı, darlık ve talihsizlik gibi değişik şekillerde yorumlanır.

  Rüyada başbakan tarafından baş­bakanlık makamında kabul edil­diğini görmek, hayır ve itibarla yo­rumlanır.

  Rüyada başbakanın kendisine bir şey danıştığını görmek, ehil kimse için üst düzey bir makamda danış-

  manlığa getirilmeye işarettir. Bu rüya aynı zamanda başbakanın halkın ne düşündüğünü önemsediğini gösterir.

  Rüyada Başbakan Görmek,  Başbakanla Konuşmak Tokalaşmak  Yemek Yemek Kucaklaşmak  Rüya Tabiri İçin TIKLAYINIZ!!!

  Rüyada başbakanın bir yere geldi­ğini görmek, oraya gelecek bir dev­let hizmetine yahut yaklaşan seçim­lere işaret eder.

  Başbakanın kendi evine misafir ol­duğunu görmek, devletten bir fayda görmeye yahut başbakanın halkın desteğini arkasında görme arzusuna işarettir.

  Halk tarafından seçilmiş bir baş­bakan görmek, hayır ve berekete; atanmış bir başbakan görmek, ülke sorunlarının katlanarak artmasına, hayat pahalılığına ve ağır vergilere işarettir.

  Devletten bir beklentisi olan kim­senin, rüyada başbakan görmesi, arzu ettiği şeyin gerçekleşmesine işa­rettir.

  Başbakanın yüksek bir yere çıktı­ğını görmek, ülkenin onun yöneti­minde kalkınıp güçlenmesine ve ik­tidarının uzun olmasına; yüksek bir yerden aşağıya indiğini görmek, iş­lerin bozulmasına, başbakanın itibar kaybederek iktidardan uzaklaşması­na işarettir.

   Rüyada Başbakan Görmek,  Başbakanla Konuşmak Tokalaşmak  Yemek Yemek Kucaklaşmak  Rüya Tabiri İçin TIKLAYINIZ!!!

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada gazete almak, gazete okumak, gazete görmek ne demek neye işaretti ne anlama gelir

  Rüyada gelin olduğunu görmek, rüyada evlendiğini görmek, rüyada kendi düğününü görmek

  Bu sayfadaki "Rüyada Recep Tayyip Erdoğanı Görmek Ne Demek, Neye İşarettir, Anlamı ve İslami Yorumu Nedir" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  5 Yorum

  1. hülyakoç
   14 Haziran 2012

   başbakanla konuşuyordum ama bana gülüyordu ailesiyle birlikteydim sabah yürüyüşünden geliyorlardı ondan sonra bana para veriyordu ama ben almak istemedim arap parasıymıı çocuklara ver diyorum daha hayırlı olurdiye başbakan çok iyi insandı rüyamdada öyle gördüm ama yanyana oturuyordum üstünde eşofmanıo vardı yürüşten geliyordu bana gülüyordu

  2. Gülcan
   8 Mart 2013

   Merhabalar perşembeyi cumaya bağlayan bir gecede başbakanımız recep tayyip erdoğanı rüyamda gördüm. Hayırlara vesile olur inşallah. Başbakanımız evime misafir olarak gelmiş babamın ve 2-3 kişinin daha olduğu bir masanın etrafında oturuyoruz. Başbakanımıza sadece ben soru soruyorum ve muhabbet etmeye çalışıyoruz. Diğer insanlar sadece gülüyor veya dinliyorlar. Ben başbakanımıza bir şey soruyorum. Sorum şu şekilde sayın başbakanım ben kurtlar vadisi isimli diziyi her hafta hiç kaçırmadan izliyorum ve orada anlatılan çoğu konunun doğru olduğuna inanıyorum nasıl olur da bunların yayınlanmasına izin verirsiniz diye bir soru yöneltiyorum. Başbakanımız da bana o dizinin yayınlanmasına ben müsade etmesem yayından kaldırılır zaten oldu. Daha sonra sayın başbakanımız ben işsizim iş arıyorum bana yardımcı olur musunuz dediğimde ise böyle bir şey mümkün değil dercesine bana güldü ve rüyamın geri kalan kısmını hatırlayamıyorum. Bu rüya nasıl yorumlanır acaba. Çok merak ediyorum yorumu olan var ise paylaşabilirse çok sevinirim.

  3. kadir agbulak
   9 Nisan 2013

   Cocukken okudugum ilk okul ve orta okulda suanki halimi gordum
   calisiyordum bir hazirlik icindeydim.aniden basbakan recep tayip erdogan geldi
   ozel korumalari yoktu.ve olduruleceyiyle ilgili tehdit aldigini bana soyle diler.
   Basbakani biriyle okulun icine girerken gordum.bende aniden disarda
   gozetleme yapmaya basladim ..

  4. raziye
   9 Nisan 2014

   rüyamda başbakanımızı gordum konusma yapıyodu cay goturdum ona bı koseye cekıldı ıctı az bısey kalmıstı bardakta acaba neye cıkar bı yorum yapabılırmısınız ılk defa ruyamda basbakanımızı gordum….

  5. 13 Nisan 2014

   bugün sayın recep tayyip erdoganı rüyamda gördüm.kendisiyle uzun uzun konuştuk.sonra şöförü ve ailesiyle evine gitti. gercek bir lider.ALLAH ona cok uzun ömürler versin.benim başbakanım.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *