21.08.2014

  Rüyada soba yandığını görmek rüyada yanan soba görmek rüyada sobada ateş görmek rüyada soba yaktiginizi görmek

  Sponsorlu Bağlantılar

  rüyada soba kurumu görmek

  rüyada soba yaktığını görmek

  rüya tabirleri

  rüyada odun görmek

  Rüyada Soba Görmek

  Rüyada soba görmek ne anlama gelir ben dün gece rüyamda soba gördüm ve merak ettim acaba kişinin rüyasında gördüğü soba ne anlama geliyor hemen arıştırdım ve bakın Rüyada Soba Görmek ne anlama geliyormuş.

  Kişinin Rüyada gördüğü soba yakında gerçekleşecek evliliğe yorulur. Rüyasında soba satmak ise gören kimsenin işleri kötüye gidecek demektir. Soba yakmak yeni atılacağınız işten çok kazançlı çıkacağınıza yorumlanır.Rüyada soba görmek soğuk havada umut, başarıdır. Soba içinde ateş, bolluk ve berekettir.Rüyada soba yaktığınızı görmek, eğer mevsim yazsa keder ve sıkıntıya. Kış mevsiminde iseniz bolluk ve berekete yorumlanır. Bir başka rivayete görede rüyada soba görmek üzüntü, keder ve sıkıntıya delalettir.

  Hayır olsun inşallah..

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada Balık Tutmak, Rüyamda Balık Avlıyordum, Rüyasında Balığı Yakalamak

  Rüyada bütün dişlerin çürümesi ne anlama gelir neye işarettir?

  Bu sayfadaki "Rüyada soba yandığını görmek rüyada yanan soba görmek rüyada sobada ateş görmek rüyada soba yaktiginizi görmek" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. Fikriye taze
   6 Nisan 2014

   Rüyamda gökyüzünde bir apartman dairesi satın alldım yeni yapıllıyor ve ben gidip laminattını yaptırdım odanın camını actım bulutların arasındatım aşagıya bakıyorum
   Tertemiz sular saga ola dogru kabarık bir şekilde akıyor salonun ortasında soba var ve soba yanıyor içinde agzına kadar odun var ama ben yine odun atıyorumsoba harlı bir şekilde yanıyor hayırdır inşallah

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *