22.08.2014

  Rüyada yeni bir ayakkabı satın almak, ayakkabıcıda olduğunu görmek, birini ayakkabı alırken görme ne demek anlamı neye işarettir

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada kendinize yeni bir ayakkabı aldığınızı görmek kötü günlerin belirtisidir.
  Rahat ve güzel ayakkabı
   hayır ve berekete, güzel geçime ve dünya rahatlığına, dar ayakkabı gam ve kedere, sıkıntı ve zorluklara delalet eder.
  Ayakkabı zenginlik ve servet demektir. Rahat bir ayakkabı giymek, yakın zamanda huzura kavuşulacağına işaret eder. Yırtık ayakkabıtehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır. Bu Rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayakkabı diktirmek, üzüntülere ve terk edilmeye; ayakkabı sıkması, çevrede bir cinayet işlenmesine; bir kadının ayakkabı çıkarması, ayrılığa; çocuk ayakkabısı, işlerin kötüleşmesine işarettir. Siyah, beyaz, kırmızı ayakkabı giymek birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı; sarı ayakkabı hastalığa işaret eder. Ayakkabıları çıkarmak çok yakında zorluklardan kurtulmayı anlatır.
  Yeni ayakkabı hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir.
  Bu rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayağa giymek sıkıntıya girmektir. Elde tutmak veya vitrinde görmek, yeni bir konu veya iş olabilir. Ayakkabıları çıkarmak kısa sürede sıkıntıdan kurtulmayı anlatır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada araba görmek, arabaya binmek, araba satın almak, en sevdiği arabayı görmek, araba pazarına gitmek, sıfır araba alma, ikinci el araba alma kiralama

  Rüyada fare öldürmek, ölü fare görmek, evin içinde fare kovalamak öldürmeye çalışmak fareden kaçmak

  Bu sayfadaki "Rüyada yeni bir ayakkabı satın almak, ayakkabıcıda olduğunu görmek, birini ayakkabı alırken görme ne demek anlamı neye işarettir" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *