Rüyada yeni bir ayakkabı satın almak, ayakkabıcıda olduğunu görmek, birini ayakkabı alırken görme ne demek anlamı neye işarettir

724 0
Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada kendinize yeni bir ayakkabı aldığınızı görmek kötü günlerin belirtisidir.
Rahat ve güzel ayakkabı
 hayır ve berekete, güzel geçime ve dünya rahatlığına, dar ayakkabı gam ve kedere, sıkıntı ve zorluklara delalet eder.
Ayakkabı zenginlik ve servet demektir. Rahat bir ayakkabı giymek, yakın zamanda huzura kavuşulacağına işaret eder. Yırtık ayakkabıtehlikeli bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorumlanır. Bu Rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayakkabı diktirmek, üzüntülere ve terk edilmeye; ayakkabı sıkması, çevrede bir cinayet işlenmesine; bir kadının ayakkabı çıkarması, ayrılığa; çocuk ayakkabısı, işlerin kötüleşmesine işarettir. Siyah, beyaz, kırmızı ayakkabı giymek birden bire bir sıkıntıyla karşılamayı; sarı ayakkabı hastalığa işaret eder. Ayakkabıları çıkarmak çok yakında zorluklardan kurtulmayı anlatır.
Yeni ayakkabı hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir.
Bu rüyalar genel olarak iyi sayılmazlar. Ayağa giymek sıkıntıya girmektir. Elde tutmak veya vitrinde görmek, yeni bir konu veya iş olabilir. Ayakkabıları çıkarmak kısa sürede sıkıntıdan kurtulmayı anlatır.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "Rüyada yeni bir ayakkabı satın almak, ayakkabıcıda olduğunu görmek, birini ayakkabı alırken görme ne demek anlamı neye işarettir"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *