Rüyamda eski sevgilimi gördüm neye işarettir ne demek ne anlama geliyor

389 1
Sponsorlu Bağlantılar

rüyada eski sevgili görmek yorumu ve tabiri nedir

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, Aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyamda Eski Sevdiğim Kadını Gördüm Rüya Tabiri Nedir? Rüyada Çocukluk Aşkımı Gördüm, Küçükken Sevdiğim Kızı Gördüm Yorumu İçin TIKLAYINIZ!!! 

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum --> "Rüyamda eski sevgilimi gördüm neye işarettir ne demek ne anlama geliyor"

  1. zxcvbnm

    rüyamda arkadaşımı çok sevdiği çocukla konuşuken gördüm ve arkadaşımın güler yüzle yanıma geldiğini gördüm ne anlam gelir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *