Rüyamda eski sevgilimi gördüm neye işarettir ne demek ne anlama geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

rüyada eski sevgili görmek yorumu ve tabiri nedir

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, Aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyamda Eski Sevdiğim Kadını Gördüm Rüya Tabiri Nedir? Rüyada Çocukluk Aşkımı Gördüm, Küçükken Sevdiğim Kızı Gördüm Yorumu İçin TIKLAYINIZ!!! 

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyada yavru kedi görmek ne demek ne anlama gelir yorumu ve tabiri nedir

Sonraki Sayfa »

Rüyada bebek emzirmek, bebeği emzirdiğini görmek, rüyada bebeğin emzirilmesi ne demek anlamı

Tek Yorum

  1. zxcvbnm
    11 Aralık 2013

    rüyamda arkadaşımı çok sevdiği çocukla konuşuken gördüm ve arkadaşımın güler yüzle yanıma geldiğini gördüm ne anlam gelir

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Current ye@r *