28.08.2014

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm neye işarettir ne demek ne anlama geliyor

  Sponsorlu Bağlantılar

  rüyada eski sevgili görmek yorumu ve tabiri nedir

  Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, Aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

  Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

  Rüyamda Eski Sevdiğim Kadını Gördüm Rüya Tabiri Nedir? Rüyada Çocukluk Aşkımı Gördüm, Küçükken Sevdiğim Kızı Gördüm Yorumu İçin TIKLAYINIZ!!! 

  Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Rüyada yavru kedi görmek ne demek ne anlama gelir yorumu ve tabiri nedir

  Rüyada bebek emzirmek, bebeği emzirdiğini görmek, rüyada bebeğin emzirilmesi ne demek anlamı

  Bu sayfadaki "Rüyamda eski sevgilimi gördüm neye işarettir ne demek ne anlama geliyor" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Tek Yorum

  1. zxcvbnm
   11 Aralık 2013

   rüyamda arkadaşımı çok sevdiği çocukla konuşuken gördüm ve arkadaşımın güler yüzle yanıma geldiğini gördüm ne anlam gelir

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current ye@r *