22.08.2014

  Saçın güzel kokması için ne yapılmalı, hangi şampuan kullanılmalı

  Sponsorlu Bağlantılar

  Saçın güzel kokması için ne yapılmalı, hangi şampuan kullanılmalı

  Saçların Güzel Kokması için

  1 litre su
  10 damla lavanta
  1 tutam karanfil

  malzemeler karıştırılıp 5 dakika kaynatıldıktan sonra 10 dakika demlemeye bırakılır ve süzülür bu sıvıyı son kurulama suyu olarak kullanabilirsiniz ..

  Saçların Güzel Kokması İçin Parfüm

  saç parfümü, saç parfümü yapımı, saç parfümü çeşitleri, saçlar için parfüm, kalıcı saç parfümü, saçlar için ev yapımı parfüm, saç parfümü nasıl hazırlanır, saç parmüfü için gerekli malzemeler

  Saçalarınızın her zaman güzel kokmasını istemez misiniz? Banyodan sonra kullanacağınız saç parfümü sayesinde saçalarınız mis gibi kokacak. Şampuanın etkisi 1 gün sonra geçer, fakat saç parfümü ile kalıcı bir koku yakalayabilirsiniz.

  Saç parfümü kozmetik shoplarda bulunmaktadır. Fakat boş yere para vermenize gerek yok. Evinizde kendiniz hazırlayabilirsiniz, üstelik daha ekonomik bir şekilde. Gerekli olan malzemeleri temin ettikten sonra hazırladığınız parfümün kalıcı kokusuyla saçlarınız her daim güzel kokacaktır.

  Gerekli Malzemeler:

  • 6 yemek kaşığı pudra halinde odun kömürü
  • 5 yemek kaşığı lavanta yapımında kullanılan kokulu sakız
  • 1 yemek kaşığı benzoin
  • 1 yemek kaşığı nitrat
  • 2-3 damla bergamot yağı
  • 2-3 damla sandalağacı ( parfümlerde de kullanılan muhteşem bir esans)
  • Zamk ağacından bir miktar zamk

  Hazırlanışı: Bütün bu malzemeleri temin ettikten sonra, temiz bir kabın içinde hepsini karıştırın ve kevgirden geçirin. Daha sonra içerisine yağları ekleyin. Bu karışımı su buharında ısıtın. Isıttığınız karışımın dumanına saçlarınızı tutun. Artık saçlarınız aromatik ve egzotik bir kokuya sahip olacaktır.

  Dikkat: Buhara tuttuğunuz saçlarınızın nemli olmasına dikkat edin!

  Yağlı Saçlar Ve Saçlarınızın Güzel Kokması İçin

  Yağlı Saçlar Ve Saçlarınızın Güzel Kokması İçin
  Saçınız yağlı bir görünüme sahipse, geniş uçlu bir makyaj fırçasını mineral bir pudranın içine batırın. Fırçanın ucun da kalan fazlalığı azaltmak için sapına elinizle hafifçe vurduktan sonra pudrayı saç diplerinize uygulayın. Uyguladığınız pudra fazla yağı emerek saç tutamlarınız arasına karışacak. Bize inanın, kimse duş almaya vaktiniz olmadığını anlayamayacak. Güzel kokmak için Saçlarınıza az bir miktar parfüm sıkın. Büyük uçlu bir fırça yardımıyla saç

  Ev Yapımı Saç Parfümü | Saçların Güzel Kokması İçin Parfüm:

  saçların güzel kokması için, saçın güzel kokması için, saçların güzel kokması, saç kokması, evin güzel kokması için, ev yapımı parfüm, cildin güzel kokması, temiz kokmak için, sac kokmasi, tenin güzel kokması için, güzel kokmak için ne yapmalı, güzel kokmak için, ev temiz kokması için, saçların temiz kokması için, evin güzel kokması için ne yapmalı, güzel kokmak, temiz kokmak, saçlarin temiz kokmasi, saçlarımın güzel kokması ve kalıcı koku, el yapımı güzel kokular
  Sponsorlu Bağlantılar

  Sabahları aç karnına limon suyu içmek zayıflatırmı, zararlımı, neye yarar, faydası nedir

  Bel çevresini zayıflatmak

  Bu sayfadaki "Saçın güzel kokması için ne yapılmalı, hangi şampuan kullanılmalı" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *