30.07.2014

  Saçları güçlendirme yöntemleri ve kuvvetlendirme yolları

  Sponsorlu Bağlantılar

  Saçları güçlendirmek kuvvetlendirmek,saçları güçlendirmek için ne yapmalıyız,saçları kuvvetlendirmek için ne yapmalı,

  Güçlü saçlara sahip olmak için aşağıdaki bitkisel öneriler işinize yarayacaktır..

  Hamame otunun kök ve yapraklan, demlenmiş çay suyunda yarım saat süreyle kaynatılır. Sıkılarak elde edilen sıvıya, şampuan kıvamına gelinceye kadar yumurta sarısı ilâve edilerek pamuk yağı ile çırpılır. Hazırlanan şampuanla saçlar günaşırı yıkanır.

  Dalından toplanan karadullar, demlenmiş çay suyunda on dakika süreyle kaynatılır. Sıkılarak elde edilen sıvıya, şampuan kıvamına gelinceye kadar yumurta sarısı ilâve edilerek pamuk yağı ile çırpılır. Hazırlanan bu şampuanla yatmadan önce saç banyosu yapılır.

  Gelincik yapraklan, tohumları ile birlikte yirmi dakika süreyle suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen sıvıya, şampuan kıvamına gelinceye kadar yumurta akı ilâve edilerek pamuk yağı ile çırpılır. Hazırlanan bu şampuanla saçlar sık sık yıkanır.

  SAÇLARINIZIN DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMEK VE CANLILIK KAZANDIRMAK İÇİN

  kazandırmak için 3/4 fincan zeytin yağı, 1/2 fincan bal ve aşağı yukarı 3 yemek kaşığı limon suyunu karıştırın. Saçlarınızı suyla durulayın, havluyla kurulayın ve daha sonra az bir karışımı tarakla saçlarınıza yedirin. Daha sonra saçlarınızı yarım saat plastik bone ile sarın ve bekleyin. Daha sonra şampuanlayın ve durulayın, parlaklığı göreceksiniz.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Gıdı eriten egzersiler, gıdı sarkması için yüz hareketleri

  Çıt çıt saçın takılması ve kullanımı resimli videolu anlatım, çıt çıt saç nasıl takılır nasıl kullanılır

  Bu sayfadaki "Saçları güçlendirme yöntemleri ve kuvvetlendirme yolları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *