23.08.2014

  Saçların yağlanması nasıl engellenir, saçın yağlanmasını önlemek için ne yapılır?

  Sponsorlu Bağlantılar

  Bayanların oldukça büyük sorunlarından birisidir saçların hemen yağlanması bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için yapmanız gereken şeyler aslında çok basit bayanlar..

  Öncelikle saçlarınıza uygun şampuan seçimine dikkat etmeniz gerekiyor mutlaka saç tipinize ve derinize uygun bir şampuan ve saç kremi kullanmalıısnız..

  Saçlarınızı çok fazla sıcak su ile yıkmaktan kaçınmalısınız özellikle saç diplerinize sıcak suyu fazla temas ettirmenizi öneririm.

  Ara sırada olsa mutlaka saçlarınızı soğuk su ile yıkmanızı öneririm soğuk su saçlarınızın canlanmasını sağlayacaktır ve çarçabuk yağlanmasını önceleyecektir.

  Birde şuna çok dikkat etmelisiniz özellikle çalışan bayanlar saçlarınızı çok sık boyatmaktan ve sürekli fön çektirmekten kaçınmalısınız bu işlemler saçlarınızı daha çabuk yıpranmasına nedne olacakdır haliyle yağlanma etkisinide arttıracaktır.

  Saçlarınızı arada krem kullanmadan yıkamanızda saçlarınızın yağlanasını engelleyecekdir. Ara sırada olsa saçlarınızı bebek şampuanı ile yıkayabilirsiniz buda saç yağlanmasını etkileyen basit bir önlemdir.

  Sağlıklı ve yağlanmayan saçlar için bu nacizane önerilerimi dikkate almanızı tavsiye ederim sağlıklı ve güzel saçlar tüm bayanlara…

  Sponsorlu Bağlantılar

  Kız ve erkek arasındaki kavga nedenleri, kızlar ve erkekler neden kavga eder, hangi sebepler yüzünden tartışır?

  2013 Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri Duygulu Damar Olağan Üstü Aşk Hikayesi

  Bu sayfadaki "Saçların yağlanması nasıl engellenir, saçın yağlanmasını önlemek için ne yapılır?" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *