28.07.2014

  Sağlıklı Damacana Sular Hangileri, Hangi Damacana Suları Sağlıksız

  Sponsorlu Bağlantılar

  Damacana suyunda dışkı bakterisi çıkan 41 firmanın isimlerini ve analiz sonuçlarını teslim alan bakanlık, sadece bu firmaları değil, piyasadaki tüm suları inceledi. İncelemelerin tamamlanmasının ardından listede en az 41 firma var.

  GÖNÜL RAHATLIĞIYLA İÇİLECEK

  Zehirli su satan firmaların teşhir edilmesi, vatandaşın da içini rahatlatacak. Skandalın ortaya çıkmasıyla damacana su satışları bıçak gibi kesildi. Hangi firmanın suyunun temiz olduğunu bilmeyen vatandaş, korkudan damacana almayı bıraktı. Sağlık Bakanlığı’nın açıklaması ile korkular son bulacak. Vatandaş, suyu temiz firmaları seçerek, gönül rahatlığıyla damacana su içecek.

  SAĞLIK BAKANLIĞININ AÇIKLADIĞI O FİRMALAR

  Gençsu, Karlık Madran, Alka Madran, İvriz Su!, Beysu, EDK Lara, Hünkar, Revan, Buzdağ, Kardelen, İdeal, Hazar Vox Nida, Bahçeayran, Esensu Özayran, Kabalak

  Sağlık Bakanlığı daha önce de Buzada, Erpınar, Alps , Kervansaray ve Yalısu damacana su markalarının sağlığa uygunsuz bulunduğunu açıklamıştı.

  Sponsorlu Bağlantılar

  En iyi su arıtma cihazı markası hangisi, en sağlıklı su arıtma cihazı nedir?

  Mikroplu damacana suları neler, hangi damacana suyu markalarında mikrop çıktı?

  Bu sayfadaki "Sağlıklı Damacana Sular Hangileri, Hangi Damacana Suları Sağlıksız" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *