Samsung Galaxy S II Beyaz Fiyatı ve Özellikleri, Türkiye Satış Fiyatları

392 0
Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy S 2’nin beyaz modelini bekleyenlere müjde! Samsung Galaxy S 2 beyaz Türkiye’de satışa sunuldu. İşte Samsung Galaxy S 2 beyaz hakkında tüm bilgiler:

Samsung açıklamasına göre, 8.49 mm inceliğinde ve 116 gram ağırlığında olan Galaxy S II’de 4.27 inç Amoled Plus ekran yer alıyor.

Galaxy S II’nin yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimi sağlayan 8 megapiksel kamerasına ek olarak, ön yüzünde görüntülü görüşme olanağı sunan 2 megapiksel bir kamerası daha bulunuyor.

1.2 GHz çift çekirdekli uygulama işlemcisi içeren Galaxy S II, Android 2.3 Gingerbread platformunu kullanıyor.

Türkiye’de beyaz renk seçeneği ile de satışa sunulan Galaxy S II ile Türkiye’deki kullanıcılar, Google Android Market’in yanı sıra yerel olarak geliştirilen Samsung Fun Club ve Samsung eKitap uygulamaları ile favori filmlerini, dizilerini ve televizyon şovlarını izleyerek, dergi, kitap ve gazete koleksiyonlarını ekran üzerinden yönetebiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "Samsung Galaxy S II Beyaz Fiyatı ve Özellikleri, Türkiye Satış Fiyatları"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *