30.07.2014

  Samsung Galaxy S II Beyaz Fiyatı ve Özellikleri, Türkiye Satış Fiyatları

  Sponsorlu Bağlantılar

  Samsung Galaxy S 2′nin beyaz modelini bekleyenlere müjde! Samsung Galaxy S 2 beyaz Türkiye’de satışa sunuldu. İşte Samsung Galaxy S 2 beyaz hakkında tüm bilgiler:

  Samsung açıklamasına göre, 8.49 mm inceliğinde ve 116 gram ağırlığında olan Galaxy S II’de 4.27 inç Amoled Plus ekran yer alıyor.

  Galaxy S II’nin yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimi sağlayan 8 megapiksel kamerasına ek olarak, ön yüzünde görüntülü görüşme olanağı sunan 2 megapiksel bir kamerası daha bulunuyor.

  1.2 GHz çift çekirdekli uygulama işlemcisi içeren Galaxy S II, Android 2.3 Gingerbread platformunu kullanıyor.

  Türkiye’de beyaz renk seçeneği ile de satışa sunulan Galaxy S II ile Türkiye’deki kullanıcılar, Google Android Market’in yanı sıra yerel olarak geliştirilen Samsung Fun Club ve Samsung eKitap uygulamaları ile favori filmlerini, dizilerini ve televizyon şovlarını izleyerek, dergi, kitap ve gazete koleksiyonlarını ekran üzerinden yönetebiliyor.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Samsung Omnia W Özellikleri, Fiyatı ve Fotoğraf Galerisi [İnceleme]

  Akıllı Telefon Nedir?

  Bu sayfadaki "Samsung Galaxy S II Beyaz Fiyatı ve Özellikleri, Türkiye Satış Fiyatları" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *