Selena Gomez’in Yaşı Boyu Kilosu Selena Gomez Kaç Yaşında Boyu Kaç Kilo

708 0
Sponsorlu Bağlantılar

Selena Gomez Resimleri, Selena Gomez Fotoları

Selena Gomez Kaç Yaşında Doğum Tarihi Nedir, Selena Gomez’in Boyu Kaç Cm, Kilosu Ne Kadar, Selena Gomez Nereli, Selena Gomez Hangi Dizilerde – Filmlerde Oynadı, Oynadığı Sinema Fimleri Hangileri?

Tam Adı Selena Marie Gomez Olan Amerika’nın New York Eyaletinde Doğan Selena Gomez 22 Temmuz 1992 (20 Yaşında) Doğumludur, Boyu 1.65 Cm, Kilosu ise 55 Kg dır.

Peki Justin Bieber ile Sevgili Olan Selena Gomez Ne İş Yapmaktadır. Selena Gomez’in Mesleği; Oyuncu, Şarkıcı ve Model dir. Gomez Amerikada Pek Çok Dizide, Sinema Filminde Oynamış, Kiss and Tell, A Year Without Rain ve When The Sun Goes Down Adlarında 3 de Albüm Çıkarmıştır.

Selena Gomez’in Rol Aldığı Sinema Fimleri Şunlardır;
The Getaway, Spring Breakers, Hot Mess, Thirteen Reasons Why, The Muppets, Thirteen Reasons Why, Monte Carlo, Ramona and Beezus, Waverly Büyücüleri, Prenses Koruma Programı, Another Cinderella Story, Brain Zapped, Walker, Texas Ranger: Trial by Fire ve Spy Kids 3-D: Game Over..

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Yorum Yapılmamış --> "Selena Gomez’in Yaşı Boyu Kilosu Selena Gomez Kaç Yaşında Boyu Kaç Kilo"

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Current ye@r *