31.07.2014

  Selim Yuhay Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Sponsorlu Bağlantılar

  Etiketler: Selim Yuhay Kim, Biyografi, Selim Yuhay kaç yaşında yaşı kaçtır, Selim Yuhay doğum tarihi, Selim Yuhay nereli, boyu kaç, Selim Yuhay hayatı ve yaşamı

  Selim Yuhay Biyografisi

  Evim Şahane programı mimarı Selim Yuhay 

  23 Mayıs 1972 yılı İstanbul doğumludur, Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü 1994 yılı mezunudur, mezun olduktan sonra dört ortakla beraber açmış oldukları Elit mimarlık firmasından 2 sene sonra aile şirketi olan YUHAY MİMARLIK firmasını kurdu.

  Kendi alanında farklı mimari proje çözüm yaklaşımları ve kendine özgü çizgisiyle kısa zaman da dikkat çekti. Bunlara ek olarak Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Şahane programı halen devam ettirmekte.

  Bu sayfada Selim Yuhay isimli şahsın biyografik bilgileri yer almaktadır. Bu bilgilere internetten ulaşılmıştır. Eğer söz konusu kişinin hayatı hakkında yanlış veya eksik bir bilgi olduğunu düşünüyorsanız yorum yaparak bunu bize bildiriniz. En kısa sürede gerekli düzeltme tarafımızca yapılacaktır.

  Sponsorlu Bağlantılar

  Pelin Doğru Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi

  Yahya Kemal Beyatlının Gerçek Adı Nedir, Gerçek İsmi Ne

  Bu sayfadaki " Selim Yuhay Kimdir, Hayatı Biyografisi ve Resimleri Hakkında Bilgi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

  Yorum Yapın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Current day month ye@r *