22.08.2014

    Sevgiliye alınacak en etkili hediye önerisi

    Sponsorlu Bağlantılar

    En Etkileyici Sevgililer Günü Hediyeleri

    14 Şubat sevgililer gününe özel hazırladığımız En Etkileyici Sevgililer Günü HediyeleriSevgi her gün doya doya yaşanmak istese de, bir tarih ve kıvam oluşturulmuştur bugün için. Beraberliğinizin 3. ayında, 1. yılında veya 25. yılında bugüne denk gelmiş olabilirsiniz. Romantizmin tarihinde en sevdiğinizin elini sımsıkı tutun ve onu hiç bırakmayın. İnsanlar sahip oldukları kıymetleri kaybedince fark ederler, siz kaybetmeden fark edin ve şükredin.

    En Etkileyici Sevgililer Günü Hediyesi

    Fotoğraf Çerçevesi

    Sevgilinizle uzun süredir birlikteyseniz bunu ölümsüz bir anıya dönüştürebilirsiniz. Bu çerçeve sevgililer gününde sevgilinize verebileceğiniz eşsiz hediyelerden biridir.

    Kişiye Özel 3D Lazer

    Sevgilinize güzel, eşsiz ve kişisel bir sevgililer günü hediyesi vermek istiyorsanız bu hediye tam size göre olabilir. Sizin ve sevgilinizin resmini kristal bir kalıp üzerinde görmek muhteşem olabilir. Bu hediyeyi sevgiliniz evinde uzun yıllar boyunca saklayabilir.

    Kristal Kırmızı Güller

    Doğal güller aslında harika hediyelerdir ama bu sevgililer gününe biraz hareket eklemek isterseniz biraz daha fazla para harcayarak bu güllerden sevgilinize alabilirsiniz. Bu güller harika görünüyor ve evinizde en sevdiğiniz romantik eşya haline kolayca gelebilir.

    Ona özel havai fişek gösterisi
    Yine maddi durumunuz elveriyorsa, onun için bir havai fişek gösterisi düzenleyebilirsiniz.

    Ona özel aşk şarkısı
    Müzikle aranız iyiyse, ona aşkınızı anlatan bir şarkı yapmaya ne dersiniz? Tabii şarkıyı da kendiniz söylemek kaydıyla.

    Radyodan aşk ilanı

    Sürekli dinlediği bir radyo programı varsa, ona bu program aracılığıyla da aşkınızı ilan edebilir ve şarkınızı gönderebilirsiniz. Elbette bunun organizasyonunu önceden planlamalısınız.

    Aşk balonu
    Ona aldığınız hediyenin ucuna üzerinde ‘seni seviyorum’ yazan kocaman bir balon bağlayıp yatak odasında yatağın üzerine koyabilirsiniz.

    Sevgililer Gününe Özel Hediye Resimleri

    Sponsorlu Bağlantılar

    Menekşe yağının saçlara yararları nelerdir ve nasıl uygulanır, menekşe yağı kullanımı

    Cilt kuruluğuna en etkili maske tarifi – doğal ve bitkisel maskeler

    Bu sayfadaki "Sevgiliye alınacak en etkili hediye önerisi" konusuyla ilgili fikrinizi merak ediyoruz? Tespit ettiğiniz hata ve eksiklikleri bize yazın! Eleştirileriniz de en az övgüleriniz kadar bizim için değerlidir.

    Yorum Yapın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Current day month ye@r *